Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 08:17
Reklama

Audycje

Czy policjantka Lena Rudnicka rozwiąże zagadkę porwanych dzieci?
Czy policjantka Lena Rudnicka rozwiąże zagadkę porwanych dzieci?

Kinga Wójcik i jej " Blaga" - najnowsza powieść kryminalna. W rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą o kulisach pisania powieści kryminalnych i o ich bohaterce komisarz Lenie Rudnickiej. Skąd wziął się pomysł na komisarz Lenę Rudnicką, policjantkę specyficzną, prywatnie i zawodowo uwikłaną w trudne relacje, a jednocześnie śledczą z wyjątkowym talentem? Dlaczego to tak intrygująca postać? Tym razem komisarz Lena musi rozwiązać zagadkę czwórki dzieciaków, które nagle zniknęły i nie wiadomo, co się z nimi stało? Wiktor, Amelia, Paweł i Tosia zniknęli bez śladu. Gdzie są? Kto ich porwał? Czy nadal żyją? Aby odpowiedzieć na te pytania policjanci z łódzkiej komendy zmuszeni będą odkryć wszystkie sekrety rodzin zaginionych dzieci. Co je łączy? I dlaczego porywacz uprowadził akurat tę czwórkę? Śledztwo ujawni wiele tajemnic, o których rodziny porwanych dzieci wolałyby nie mówić. Jeśli nie znacie poprzednich części, spokojnie możecie sięgnąć po najnowszą powieść, każda część to oddzielna historia kryminalna - zapewnia autorka. Kinga Wójcik - autorka powieści kryminalnych. Absolwentka politologii Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Nie pracuje w zawodzie. Zawsze chciałam napisać książkę – mówi w wywiadach. Pochodzi z rodziny policyjnej. Blaga, Osuwisko, Szreń, Osadzony, Spektakl, Poryw, czyli seria o komisarz Lenie Rudnickiej.

12.02.2023 11:26
Najszczęśliwsza babcia na świecie - mówi o sobie Lucyna Olejniczak
Najszczęśliwsza babcia na świecie - mówi o sobie Lucyna Olejniczak

Jest pisarką, autorką powieści, m.in. sagi "Lilie królowej", cyklu "Kobiety z ulicy Grodzkiej" i "Apteka pod Złotym Moździerzem" a także babcią 9-letniej Emilki i jak zapewnia: babcie potrafią ofiarować wnukom ogrom miłości i cierpliwości. Babcie są od kochania i rozpieszczania.

28.01.2023 20:35
Szamański pop według Malvvy
Szamański pop według Malvvy

Martyna Zając - Malvva wydała swoją debiutancką płytę "Medalion". Szczecinianka od 12 lat tworzy i mieszka w Warszawie. Na płycie czaruje głosem i zaprasza do głębszej refleksji. W rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą opowiada o płycie, która jest spełnieniem marzeń o podążaniu własną drogą twórczą. Nim wydała swoją debiutancką płytę śpiewała u boku takich artystów jak: John Porter, Kuba Badach, Grzegorz Hyży, Kayah, Sławek Uniatowski, Krystyna Prońko, Paulina i Natalia Przybysz, Piotr Rogucki. - Album „Medalion” to kwiat o dziesięciu płatkach. Każdy z nich to opowieść o drodze stawania się świadomą, dojrzałą kobietą. O życiowych decyzjach, osobistych wyborach i oczywiście miłości. Bo ta, choć tak ważna dla każdego z nas, nie powinna być niczym uwarunkowana, o czym usłyszysz w promującej album piosence „Kontrapunkty”. Niewyczerpaną inspiracją do powstania tej płyty była i jest moja Babcia, która zawsze we mnie wierzyła i wspierała. Dla wnikliwych słuchaczy dodam, że album rozpoczyna się Jej modlitwą, a tytuł albumu to pamiątka-biżuteria po Babci. „Medalion” muzycznie i tekstowo krąży wokół duchowości, uzdrawiania i wysokich wibracji. Wymyśliłam w zasadzie własny gatunek muzyczny: „szamański pop”, który mam nadzieję zainspiruje każdego do zadawania sobie ważnych pytań, szukania jeszcze ważniejszych odpowiedzi i przekuwania ich w lepsze życie, rozwój własny i nadzieję – tę absolutnie zawsze warto mieć!

24.01.2023 20:29
Elżbieta Pytlarz z "Mezaliansem"
Elżbieta Pytlarz z "Mezaliansem"

Debiut powieściowy Elżbiety Pytlarz to "Mezalians". Autorkę fascynuje historia, także ta społeczna. Lubi zwiedzać, więc została przewodniczką po Krakowie i skończyła historię sztuki. Jest pilotką wycieczek zagranicznych, tłumaczką i działaczką samorządową, ponieważ i współczesność jest jej nieobojętna, a wiąże się nader często z historią. Podróżniczka, zafascynowana historią kultury, zwłaszcza XVIII arystokratycznej w prywatnym zamku niedaleko Sancerre. Warszawa końca XIX wieku. Miesza się ze sobą dawne ziemiaństwo, inteligencja, damy półświatka, Rosjanie i żydowska finansjera. Jedni tracą majątki i rozpamiętują nieudane powstanie styczniowe, inni się dorabiają. Jedni mozolnie wspinają się po drabinie społecznej, inni z niej spadają. Na tym tle rozgrywa się historia wymuszonego związku pomiędzy młodym przystojnym arystokratą Henrykiem Długopolskim, a uchodzącą za brzydką, ale bogatą córką bankiera żydowskiego pochodzenia – Emilią Złotkiewiczówną. bankier Leon Złotkiewicz postanawia wyszukać sobie i wychować następcę, który wraz z ręką jedynaczki Emilii przejmie kiedyś po nim bank.

22.01.2023 12:25
Łukasz Majewski grafik i ilustrator
Łukasz Majewski grafik i ilustrator

Łukasz Majewski - ilustrator i grafik. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Od 2010 roku jako TIN BOY wykonuje ilustracje głównie do magazynów life stylowych. Współpracował z LOGO, GLAMOUR, EXCLUSIVE, HIRO, BLUSZCZ , VOGUE. Współautor serii komiksowej Piesklak oraz serii przygód o Ancyklopku. Wykonał ilustracje do książki „Była sobie dziewczynka”. Niezwykle utalentowany, nagradzany, udało mu się przebić do wielkiego świata rysowników, a konkurencja jest bardzo duża. W jego pracach dostrzec można inspirację latami 50. i 60. oraz przedwojennym modernizmem, sztuką starożytną i prehistoryczną. Tematykę prac czerpie głównie od twórców kultury, z filmów, muzyki, architektury i natury. Najnowsze dokonanie Łukasza to ilustracje do książki z „Miasta do miasta” Michała Strzałkowskiego. W rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą opowiada o swoich artystycznych fascynacjach oraz o różnych okresach twórczości.

15.01.2023 11:39
Co kryje Alkowa?
Co kryje Alkowa?

Wracamy z "Zimą w Środku Lata" i z nową piosenką "Alkowa" - mówią Michał Szczerbiec i Caroline Brazavsky, czyli zespół „Zima w Środku Lata”. Nazwa zespołu pochodzi od jednej z ich piosenek. Potrafią zaskoczyć, nie tylko nazwą zespołu, a także clipem do najnowszej piosenki - lubimy zaskakiwać - przyznają w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą. https://youtu.be/LSNfLP4_38E

08.01.2023 18:43    1
Nowe kino a serwisy streamingowe
Nowe kino a serwisy streamingowe

Rok 2022 był czasem odbudowy kina po okresie pandemii, powolnego powrotu widzów do sal kinowych, o tym i nie tylko, Grażyna Bolimowska-Gajda rozmawia z Jakubem Milewskim.

08.01.2023 18:13
Alona Zozulia o Bożym Narodzeniu na Ukrainie
Alona Zozulia o Bożym Narodzeniu na Ukrainie

Grażyna Bolimowska-Gajda rozmawia z Aloną Zozulią projektanką mody, dekoratorką i stylistką. Alona pochodzi z Ukrainy i od kilku lat mieszka w Polsce. Wierni prawosławni nie korzystają z kalendarza juliańskiego - tak jak katolicy, a współczesnego gregoriańskiego. Różnica między nimi wynosi 13 dni, dlatego Kościół prawosławny, który jest trzecią co do wielkości chrześcijańską wspólnotą wyznaniową, Boże Narodzenie - Rożdiestwo Christowo zaczyna obchodzić 6 stycznia. To wtedy wypada Wigilia, a po niej następują trzy dni świąteczne: Boże Narodzenie (7 stycznia), II Dzień Bożego Narodzenia (8 stycznia) oraz III Dzień Bożego Narodzenia (9 stycznia).

08.01.2023 13:13    1
Sochaczewskie morsy na Śnieżce
Sochaczewskie morsy na Śnieżce

Arkadiusz Okurowski i Tomasz Nowakowski – sochaczewskie morsy - 16 grudnia 2022 roku zdobyli Śnieżkę! Grażyna Bolimowska-Gajda pyta: Na czym polega profesjonalne morsowanie na sucho?

01.01.2023 13:25
Kim są wilcze dzieci?
Kim są wilcze dzieci?

Grażyna Bolimowska-Gajda rozmawia z Wiolettą Sawicką, – autorką sagi „Wiek miłości. Wiek nienawiści”, a teraz książki „Wilcze Dzieci”. Książki przyniosły jej wielką popularność, co potwierdzają dziesiątki tysięcy czytelników. "Wilcze dzieci” to już zupełnie inny rodzaj literatury. Nie ma tu żadnej fikcji. Jest to dokument napisany na podstawie relacji, teraz dorosłych już osób, ale wówczas dzieci, z czasów, gdy w 1945 r. Prusy Wschodnie, czyli terytorium Trzeciej Rzeszy, zdobywała Armia Czerwona. "Wilcze dzieci" to trzynasta książka W. Sawickiej i pierwsza, która jest literaturą faktu. Książka podejmuje mało znany temat, jest prawdziwa i wciąż aktualna. "Zawsze, gdy oglądam w telewizji wojnę w Ukrainie i widzę, co ruscy robią z kobietami i dziećmi, mam przed oczami rok 1945 i tamtą piwnicę, w której kilku Sowietów gwałciło moją mamę, a mnie trzymali pod karabinem... Teraz widzę te same sowieckie metody" - opowiada jedna z bohaterek "Wilczych dzieci".

01.01.2023 11:09
Finał Niebieskiej Gwiazdki
Finał Niebieskiej Gwiazdki

Anna Opęchowska-Ciak, Anna Cybulska, Agnieszka Kalinowska, Ewa Więsek i Marcelina Więsek o swoim udziale w akcji charytatywnej "Niebieska Gwiazdka". Finał tuż, tuż. Anna Opęchowska-Ciak oraz Stowarzyszenie Impuls to pomysłodawcy i organizatorzy akcji, która w tym roku odbywa się po raz dziesiąty. W rozmowie z Grażyna Bolimowską-Gajdą rozmawiają o emocjach, jakie akcja budzi w ludziach, wspominają i porównują obrazy z przeszłości i obecne.

18.12.2022 13:16
Historia kryminalna z Teresinem w tle
Historia kryminalna z Teresinem w tle

Dagmara Andryka - wykształcenia filozof. Autorka opowiadań, zdobywczyni wyróżnienia na Międzynarodowym Festiwalu Opowiadania w 2009 r. Absolwentka studiów podyplomowych w Instytucie Literatury Polskiej, na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Miłośniczka Szwecji i języka szwedzkiego. Kocha kino, szczególnie twórczość Ingmara Bergmana. Fascynuje się starymi filmami, ale i nowymi serialami. Autorka sagi: „Król, As, Dama, Walet” – ten ostatni to jeszcze się nie ukazał? w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą opowiada o tym, dlaczego małe miasteczka stały się tłem opowiadanych przez nią historii kryminalnych - powieść "Dama" z Teresinem w tle i o tym, że kryminał to nie tylko zbrodnie, krew, pot..., nie lubi epatować czytelnika brutalnymi scenami. Przede wszystkim jednak zaprasza do lektury swojej najnowszej powieści: "Dama", to trzecia część sagi. Anna Maria Kier, była warszawska policjantka stopniowo odkrywająca swoją niebezpieczną rodzinną historię, i Wanda Lechicka, specjalistka od cyberprzestępczości, niezbyt radząca sobie w życiu offline - ten silny kobiecy duet zakłada agencję detektywistyczną, która podejmuje się najtrudniejszych wyzwań. Każdy tom to osobna, misternie skonstruowana zagadka kryminalna, której wątki przeplatają się z prywatnym życiem bohaterek. Tom trzeci "Dama" - do agencji detektywistycznej zgłasza się kobieta, której kilka lat wcześniej zaginęła córka. Matka podejrzewa byłego męża, ponieważ dawniej znęcał się nad rodziną, a tuż po zaginięciu dziecka obnosił się z dużą gotówką. Niczego mu wtedy nie udowodniono, teraz jednak pojawił się kolejny ślad - znalazły się klucze, które feralnego dnia były w wózku dziewczynki. Śledztwo jest trudne, powrót do przeszłości nie daje żadnej odpowiedzi, dopóki… nie dochodzi do zniknięcia kolejnego dziecka.

18.12.2022 12:13
Weekend cudów
Weekend cudów

Niezwykle oddani wolontariusze Adam Roszczyk i Amelia Jakubiak o finale akcji "Szlachetna paczka". 10 i 11 grudnia wolontariusze Szlachetnej paczki docierają do najbardziej potrzebujących ze świątecznymi paczkami. Adam i Natalia mówią o tym, co darczyńcy przygotowali dla nich. Gdy już paczki trafią do 76 rodzin, przyjdzie czas na podsumowania i odpoczynek.

11.12.2022 13:30
Alkohol, narkotyki i hazard, czyli grzechy młodych ludzi
Alkohol, narkotyki i hazard, czyli grzechy młodych ludzi

Kamil Duda psychoterapeuta o uzależnieniu od alkoholu. Czy rodzice mogą dawać przyzwolenie na to, by w ich obecności dzieci piły? Jak reagować, gdy dziecko przychodzi w nocy pijane? Co to jest regularne picie alkoholu przez młodzież? na te i inne pytania w rozmowie z Grażyna Bolimowską-Gajdą.

11.12.2022 13:23
Natalia Fijewska-Zdanowska o Krzysztofie Kiersznowskim i koncercie poświęconym jego pamięci
Natalia Fijewska-Zdanowska o Krzysztofie Kiersznowskim i koncercie poświęconym jego pamięci

Natalia Fijewska-Zdanowska –reżyserka i dramatopisarka, instruktorka teatralna, działaczka społeczna, założycielka Teatru Młyn. Pisze kameralne, małoobsadowe sztuki teatralne o aktualnej tematyce społecznej. Jej sztuki były grane gościnnie także na innych stołecznych scenach, nie tylko w Teatrze Młyn. Jest autorką ponad 150 tekstów piosenek – do spektakli, albumów muzycznych, oraz słuchowisk dla dzieci. W rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą o swojej o pisaniu sztuk i koncercie poświęconym pamięci Krzysztofa Kiersznowskiego, aktora znanego nam z ról filmowych głównie zagranych u Juliusza Machulskiego: gangster nieudacznik „Nuta”, brat „Moksa” (Jacek Chmielnik) w "Vabanku" (1981) i "Vabanku II" (1984), gangster „Wąski” w "Kilerze" (1997) i "Kiler-ach 2-óch" (1999). 29 października w Teatrze Młyn odbył się koncert pamięci Krzysztofa Kiersznowskiego z udziałem zespołu NOCNY SUPERSAM oraz zaproszonych gości. Premiera online koncertu 19 grudnia o 20:15. https://facebook.com/events/s/koncert-pamieci-krzysztofa-kie/851088866219536/

11.12.2022 12:23
Radiowy RTG - Daria Kobierecka 06.12.2022
Radiowy RTG - Daria Kobierecka 06.12.2022

Gościem audycji "Radiowy RTG" była Daria Kobierecka.

07.12.2022 11:48
To tylko pieniądze
To tylko pieniądze

Oczy całego świata albo prawie całego świata zwrócone są na Katar, trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej. Marcin Margielewski o korupcji w krajach Bliskiego Wschodu i wśród działaczy FIFA oraz polityków. Pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: "Jak podrywają szejkowie" (2019), "Była arabską stewardesą" (2019), "Zaginione arabskie księżniczki" (2020), "Tajemnice hoteli Dubaju" (2020), "Urodziłam dziecko szejka" (2020), trzytomowej serii "Niewolnicy" (2021), "Porzuciłam islam, muszę umrzeć" (2022) oraz "Wyrwana z piekła talibów". Najnowsza książka to „Kłamstwa arabskich szejków”.

04.12.2022 13:14
Monika Ciurzyńska wójt gminy Kampinos
Monika Ciurzyńska wójt gminy Kampinos

Rower i bieganie to ulubione sporty pani wójt, generalnie postawiła na aktywność. Gmina Kampinos ma 4 343 mieszkańców, z czego 50,7% stanowią kobiety, a 49,3% mężczyźni i kobieta rządzi gminą.

04.12.2022 12:08
Radiowy RTG - Mateusz Sikorski 29.11.2022
Radiowy RTG - Mateusz Sikorski 29.11.2022

Gościem audycji "Radiowy RTG" był Mateusz Sikorski.

29.11.2022 19:19
Czasem trzeba oderwać się od Ziemi
Czasem trzeba oderwać się od Ziemi

Maja Kapłon - znamy ją z "The Voice of Poland", dotarła do finału, potem była operacja kręgosłupa w Stanach Zjednoczonych, poprzedzona społeczną zbiórką pieniędzy. Zebrała 5 milionów, potrafiła zmobilizować tysiące ludzi, którzy chcieli jej pomóc. Wróciła do kraju i rozpoczęła nowe życie. W rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą opowiada o muzycznych poszukiwaniach, o problemach, z którymi musiała się zmierzyć po operacji, a nie było łatwo. Potrzebowała pomocy psychologicznej. Mówi o tym, czego brakowało w jej życiu sprzed operacji i co zyskała. Np., że może mieć dzieci. Teraz cieszy się nowym życiem, pisze i komponuje. Właśnie ukazał się jej nowy singiel "Na jednej z siedmiu chmur". https://open.spotify.com/album/5TXUsJDUkpQgyitN10e1zZ...

27.11.2022 13:21
Bo we mnie jest jazz!
Bo we mnie jest jazz!

Daria Kobierecka - wokalistka, multiinstrumentalistka i kompozytorka. Młoda, niezwykle utalentowana, o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach muzycznych w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą opowiada o swoich artystycznych osiągnięciach i poszukiwaniach. Od kilku lat pisze swoje kompozycje, zarówno wokalno-instrumentalne, jak i instrumentalne. Twórczość Darii to wypadkowa inspiracji muzyką soul, pop, jazz i lekkością balladowych brzmień. Ze swoim singlem ,,Wieczne Lato'' pojawiła się już w listopadzie 2019 roku, przy którym miała przyjemność współpracować m.in. z Robertem Lutym, Piotrem Żaczkiem i Marcinem Górnym z zespołu Poluzjanci. Utwór przenosi do wspomnień z młodzieńczych dni, które mimo upływu lat zawsze pozostaną żywe w naszej pamięci. W 2021 roku wydała EPkę instrumentalną ,,Czułości’’, na którą złożyło się 5 autorskich utworów, skomponowanych na fortepian. Poza warstwą dźwiękową, do wszystkich kompozycji stworzone zostały teledyski, które są nieodłączną częścią tego projektu i składają się w spójną 5-częściową historię. Ujęcia do nich powstały w zaułkach Pragi i w scenerii polskich gór. Daria studiuje na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Wokalistyka Jazzowa oraz Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej. Kształci się pod okiem jednych z najlepszych muzyków w kraju min. Krzysztofa Herdzina, Macieja Sikały, Joanny Żółkoś-Zagdańskiej. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Sochaczewie - I st. fortepian, II st. saksofon. Śpiewała w trio wokalnym przy akompaniamencie Big-bandu PSM w Sochaczewie. Jest także absolwentką Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, dzięki której niejednokrotnie występowała na deskach Teatru Muzycznego Roma, w Teatrze Wielkim w Łodzi. Energię i inspirację czerpie przede wszystkim od ludzi, dlatego uwielbia muzykować i zawierać nowe znajomości podczas warsztatów muzycznych, gdzie przez ostatnie lata miała okazję pracować z najlepszymi muzykami w Polsce. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych i telewizyjnych. W roli chórku zespołu Sanah zaśpiewała podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz podczas finałowego odcinka programu ,,The Voice of Poland”. W odcinku ,,Szansa na Sukces” z repertuarem Ani Dąbrowskiej otrzymała 1. wyróżnienie. Jednak swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała o wiele wcześniej min. w programie ,,Od przedszkola do Opola’’. Aktualnie współpracuje z zespołem Gimlet Jazz Band, grającym jazzową muzykę taneczną lat 20. i 30., a także z zespołem Sienna Gospel Choir w Warszawie, gdzie od ponad czterech lat jest chórzystką i solistką. Dzięki współpracy z zespołem gospelowym miała możliwość wystąpić w licznych koncertach po Polsce, jak i po Europie. Można ją znaleźć w odcinkach wielu programów telewizyjnych min. Jaka to melodia?, Pytanie Na Śniadanie, Śpiewajmy Razem - All Together Now. Jako solistka śpiewała także gościnnie z orkiestrą symfoniczną w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy oraz z orkiestrą Camerata Mazovia. Uwielbia tworzyć coś nowego, dzięki czemu jeszcze bardziej otwiera się na świat, jak i poznaje siebie. ,,Bilet wspomnień’’ jest zapowiedzią EPki, której kolejne części ukażą w się w następnym roku. link do facebooka: https://www.facebook.com/muzycznadaria/ link do instagrama: https://www.instagram.com/daria.kobierecka/ link do youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSy6LKwAeVwMD8t7IjW3V3A link do spotify: https://open.spotify.com/artist/6Q5G2AOtY5TBXasoCWINmv link do utworu ,,Bilet wspomnień”: https://ffm.to/DariaKobiereckaBiletWspomnien Daria Kobierecka - Bilet wspomnień

27.11.2022 12:21    3
KOMENTARZE
Autor komentarza: SebastianTreść komentarza: Cieszę się Olek, że byłem tym kolegą, który namówił twojego tatę;) Wielkie gratulacje, już od pierwszego dnia kiedy Cię zobaczyłem wiedziałem że osiągniesz najwyższe szczyty🙂Data dodania komentarza: 08.05.2024, 18:33Źródło komentarza: Srebrny medal dla sochaczewskiego pięściarzaAutor komentarza: stokrotkaTreść komentarza: Te ludowe przysłowia to potrafią ^&*#@!?'~@#$%^&*. Czyli że Lazło,Lazło i Wlazło. A potem ForA ze dwora, bo kijkiem zamienię w potForA. Bardzo żyćowe podejście.Data dodania komentarza: 30.04.2024, 01:00Źródło komentarza: Jej przygoda muzyczna trwa!Autor komentarza: CKiS SkierniewicedTreść komentarza: Zapraszamy!Data dodania komentarza: 29.04.2024, 15:13Źródło komentarza: XXIII Rock May Festival - poznaliśmy program imprezy!Autor komentarza: MiraTreść komentarza: Pani Magda z Panem Tomaszem tworzą ładną muzykę. Głos Pani Magdy może nie daje gwarancji ekstazy, ale całość jest bardzo ładna i dobrze się słucha utworów Tych PaństwaData dodania komentarza: 28.04.2024, 16:50Źródło komentarza: Jej przygoda muzyczna trwa!Autor komentarza: BablablaTreść komentarza: Danielu gratulacje! Oby wszystko szło pomyślnie w zgodzie z dobrym sercem, które masz otwarte na ludzi👍Data dodania komentarza: 22.04.2024, 16:58Źródło komentarza: Daniel Janiak 22.04.2024Autor komentarza: Piotr GajewskiTreść komentarza: Mamy burmistrza takiego prawdziwego.Na którego głosowałem wraz z moją Żoną.Data dodania komentarza: 22.04.2024, 16:00Źródło komentarza: Daniel Janiak 22.04.2024
Reklama
Reklama