Najsympatyczniejsza para w Sochaczewie: rozstrzygnięcie plebiscytu

  • 27.03.2018, 12:29 (aktualizacja 27.03.2018 12:46)
  • Redakcja
Najsympatyczniejsza para w Sochaczewie: rozstrzygnięcie plebiscytu
Uprzejmie informujemy, że w wyniku Państwa głosowania "Najsympatyczniejszą parą w Sochaczewie" zostali Katarzyna i Dariusz Janiakowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszym plebiscycie "Najsympatyczniejsza para w Sochaczewie. Przypominamy, że wybierali Państwo małżonków spośród czterech par biorących udział w konkursie "Srebrne gody", zorganizowanym z okazji 25-lecia radia Sochaczew. Do wygrania był weekend w Pradze, na który wybiorą się Państwo Katarzyna i Artur Wrzesińscy. Dodatkowo zaproponowaliśmy internetowy plebiscyt, w którym to nasi Czytelnicy wybierali ulubioną parę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Katarzynie i Dariuszowi Janiakom. 

A oto pełne wyniki plebiscytu:

Katarzyna i Dariusz Janiakowie - 1464 głosy (51%)

Luiza i Andrzej Ząbczyńscy - 1178 głosów (41 %)

Urszula i Bogusław Deperasowie - 131 głosów (5 %)

Katarzyna i Artur Wrzesińscy 79 głosów (3 %)

 

Więcej na temat plebiscytu piszemy TUTAJ.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe