Dni Sochaczewa czy Święto Mieszkańców Sochaczewa: SONDA

  • 28.02.2018, 11:36 (aktualizacja 28.02.2018, 16:31)
  • Monika Figut
Dni Sochaczewa czy Święto Mieszkańców Sochaczewa: SONDA
Jeśli radni miejscy poprą propozycję ratusza, jeszcze w tym roku Dni Sochaczewa zmienią nazwę na Święto Mieszkańców Sochaczewa. Taka zmiana podyktowana jest chęcią rozszerzenia formuły imprezy, o elementy bardziej uwypuklające artystyczny i kulturalny dorobek mieszkańców. Co o tym sądzicie? Zachęcamy do udziału w sondzie.

Dni Sochaczewa czy Święto Mieszkańców Sochaczewa? Ratusz proponuje zmianę nazwy największej imprezy naszego miasta. Jak argumentuje Joanna Niewiadomska - Kocik, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji w Urzędzie Miejskim, jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom sochaczewian, którzy pragną, by impreza rozszerzyła swoją formułę, w większym stopniu prezentując lokalny dorobek artystyczny i kulturalny. Zmiany pojawić się mają już w tym roku. Więcej na temat tegorocznych Dni Sochaczewa, czy też Święta Mieszkańców Sochaczewa, piszemy TUTAJ.

Ciekawi jesteśmy Waszego zdania. Chcielibyście pozostać przy nazwie Dni Sochaczewa czy bardziej podoba Wam się Święto Mieszkańców Sochaczewa? Głosujcie.

Monika Figut

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 01.03.2018, 16:36
Co to za różnica.Wszystko zależy od wielkości portfela.Czy obecna nazwa stwarza jakieś ograniczenia?
Adam
Adam 28.02.2018, 15:19
Zupełnie nie rozumiem dlaczego miałaby nastąpić zmiana nazwy tej imprezy? I tak wszyscy będą mówić Dni Sochaczewa. Chociażby z tego powodu, że obecna nazwa jest krótsza.
Mała
Mała 28.02.2018, 15:06
I jak co roku obiecują powrót na muszlę. Od razu widać, że zbliżają się wybory. ????

Pozostałe