Dni Sochaczewa 2018: poznaj tegoroczne gwiazdy

  • 27.02.2018, 14:00 (aktualizacja 28.02.2018 16:34)
Dni Sochaczewa 2018: poznaj tegoroczne gwiazdy Małgorzata Kazur
Znamy kilka istotnych szczegółów dotyczących tegorocznych Dni Sochaczewa, które odbędą w weekend 8-10 czerwca. Przede wszystkim wiemy już, jakie muzyczne gwiazdy wystąpią na dużej scenie, która podobnie jak w latach ubiegłych, stanie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Znamy kilka istotnych szczegółów dotyczących tegorocznych Dni Sochaczewa, które odbędą w weekend 8-10 czerwca. Przede wszystkim wiemy już, jakie muzyczne gwiazdy wystąpią na dużej scenie, która podobnie jak w latach ubiegłych, stanie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Dni Sochaczewa 2018: gwiazdy

Tradycyjnie w drugi weekend czerwca będzie miała najważniejsza impreza w naszym mieście, mianowicie Dni Sochaczewa. Mamy już pierwsze, potwierdzone informacje, jakie gwiazdy pojawią się na dużej scenie, która podobnie jak w latach ubiegłych stanie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ratusz podpisał już umowy z następującymi wykonawcami: Boney M, Bratanki, Wilki i

 

Po raz pierwszy inna formuła,

czyli Święto Mieszkańców Sochaczewa

- Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, którzy pragną, by Dni Sochaczewa, czy też raczej festyn organizowany z tej okazji, poszerzył formułę, pragniemy podjąć wyzwanie zorganizowania prawdziwego święta wszystkich mieszkańców. Niezwykle ważnym elementem programu w nowej formule będzie szeroka prezentacja dorobku artystycznego sochaczewian, mam na myśli nie tylko osiągnięcia muzyczne, ale i na przykład literackie. Sochaczewscy rękodzielnicy utworzą jedyny w swoim rodzaju, bardzo głęboko osadzony w naszej kulturze, jarmark Sochaczewski – mówi Joanna Niewiadomska-Kocik, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji w Urzędzie Miejskim.

Nowa formuła zakłada w przyszłości lokalizację wydarzeń składających się na święto w różnych dzielnicach. Już w tym roku na przykład wydarzenia sportowe skupią się w hali w Chodakowie. - Musimy poczekać na zakończenie rewitalizacji Parku Garbolewskiego, ale to przecież świetne miejsce na działania prorodzinne - dodaje Joanna Niewiadomska-Kocik.

Zgodnie z planem ratusza, w 2019 roku Dni Sochaczewa, czy też, jeśli nowa nazwa się przyjmie (i zaakceptują ją radni), Święto Mieszkańców Sochaczewa, powróci na teren Podzamcza i nowej muszli koncertowej. 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe