Druh Krzysztof Honorowym Obywatelem Miasta [FOTO]

  • 09.06.2017, 19:05 (aktualizacja 09.06.2017, 21:03)
  • Izabela Goryniak
Druh Krzysztof Honorowym Obywatelem Miasta [FOTO] Małgorzata Kazur
Rada Miejska Sochaczewa przyznała, na wniosek burmistrza Piotra Osieckiego i przewodniczącego Sylwestra Kaczmarka, tytuł Honorowego Obywatela Miasta harcmistrzowi Krzysztofowi Wasilewskiemu, komendantowi hufca ZHP. Dziś, podczas uroczystej sesji na wzgórzu zamkowym, tytuł został oficjalnie nadany.

Laudację na temat druha Krzysztofa wygłosił harcmistrz Michał Bagiński, komendant Chorągwi Mazowieckiej Związku Harcerstwa Polskiego. Posłuchajcie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Potem nastąpiło odczytanie uchwały Rady Miasta i wręczenie jej kopii nowemu Honorowemu Obywatelowi, wraz z pamiątkową tabliczką. Niezwykle wzruszony Krzysztof Wasilewski powiedział po otrzymaniu tytułu (wypowiedź w całości, bez skrótów): 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Druhu Krzysztofie, przyjaciele z Radia Sochaczew i Echa Powiatu dołączają się do wszystkich gratulacji i ciepłych słów, które usłyszałeś. Zasługujesz na ten tytuł jak nikt inny!

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe