Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 15:53
Reklama

Udane turnieje Akademii Piłkarskiej Sochaczew U-10

Zespół AP Sochaczew U-10 (rocznik 2008) w minionym tygodniu wziął udział w dwóch turniejach piłkarskich. Najpierw wystąpił w Słubicach na turnieju CHAMPIONS TROPHY U10 ELIMINACJE POLSKA, gdzie zajął 6 miejsce, a w minioną niedzielę zajął drugie miejsce na turnieju w Kobyłce.
Udane turnieje Akademii Piłkarskiej Sochaczew U-10

Autor: Akademia Piłkarska Sochaczew Oficjalnie

TURNIEJ CHAMPIONS TROPHY U10 ELIMINACJE POLSKA

GRUPA ELIMINACYJNA (były 4 grupy)
AP Sochaczew - Śląsk Wrocław 0:1
AP Sochaczew - United Polonia Berlin 3:0
Bramki: Kuczyński - 2, Pszczółkowski
AP Sochaczew - Warta Gorzów 1:0
Bramka: Kuczyński
AP Sochaczew - FASE Szczecin 0:2
AP Sochaczew - Czwórka Kostrzyń 1:0
Bramka: Pszczółkowski
 
RUNDA II (rywalizowano w 2 grupach)
AP Sochaczew - Chemik Gorzów 0:0
AP Sochaczew - Gol Opole 2:1
Bramki: Kuczyński, Siemieniec
AP Sochaczew - Polonia Słubice 0:0
AP Sochaczew - FASE Szczecin 1:3
Bramka: Kuczyński
AP Sochaczew - Pogoń Szczecin 3:1
Bramki: Pszczółkowski, Kuczyński, Siemieniec
 
 
MECZ O 5. MIEJSCE
AP Sochaczew - AP Reissa 0:2
 
AP: Kacper Pisarek, Kacper Mamcarz, Mateusz Wojda, Szymon Adamcewicz, Damian Tomala, Michał Pytkowski, Paweł Ziółkowski, Kacper Kuczyński, Olek Siemieniec, Bartosz Pszczółkowski
Trener: Tomasz Trafalski
 
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
1. Gwardia Koszalin
2. Śląsk Wrocław
3. FASE Szczecin
4. Pogoń Szczecin
5. AP Reissa
6. AP Sochaczew
7. Chemik Gorzów
8. Warta Poznań
9. Gol Opole
10. AP Gol Nowy Sącz
11. AP Falubaz Zielona Góra
12. Polonia Słubice 

 
TURNIEJ PIŁKARSKI DLA ROCZNIKA 2008 w Kobyłce
 
 
MECZE GRUPOWE
AP Sochaczew - Marcovia Marki 1:1
Bramka: Pszczółkowski
 
AP Sochaczew - MOSiR Mińsk Maz. 4:0
Bramki: Pszczółkowski - 2, Damian Tomala, Mateusz Wojda
 
AP Sochaczew - Mazur Radzymin 3:0
Bramki: samobójcza, Wojda, Pszczółkowski
 
AP Sochaczew - Bóbr Tłuszcz 3:1
Bramki: Siemieniec - 2, Pszczółkowski
 
PÓŁFINAŁ
AP Sochaczew - Mławianka Mława 4:0
Bramki: Tomala, Mamcarz, Wojda, Pszczółkowski
 
FINAŁ
AP Sochaczew - AP Żyrardów 2:2 karne 1:3
Bramki: Siemieniec, Pszczółkowski
 
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
1. AP Żyrardów
2. AP Sochaczew
3. Marcovia Marki
4. Mławianka Mława
 
Najlepszy strzelec: Bartosz Pszczółkowski (AP Sochaczew) – 7 goli
Najlepszy bramkarz: Kacper Pisarek (AP Sochaczew)
 
AP: Kacper Pisarek, Kacper Mamcarz, Mateusz Wojda, Oliwier Mroczek, Wiktor Czepulaniec, Damian Tomala, Michał Pytkowski, Paweł Ziółkowski, Kacper Kuczyński, Olek Siemieniec, Bartosz Pszczółkowski


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama