Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 czerwca 2026 06:05
Reklama

Szkoła w Erminowie zaprasza na dzień otwarty

To jedyna taka placówka w naszym powiecie. Uczęszczają do niej dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Zespół Szkół Specjalnych zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty 12 marca 2018 r. w godzinach od 8.00 do 16.00 do swojej pięknej siedziby w Erminowie.
Szkoła w Erminowie zaprasza na dzień otwarty

Dla każdego rodzica dziecka niepełnosprawnego zapewnienie mu dostępu do narzędzi i osób, które zadbają o jego maksymalny rozwój, dostosują do pełnego życia w społeczeństwie, zagwarantują możliwość spełnienia zawodowego, jest niezwykle ważne. Tym chętniej w imieniu Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie zapraszamy na dzień otwarty w placówce 12 marca br. w godzinach 8.00-16.00.

Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie cieszy się nienaganną opinią. Zapewniają to malownicze położenie wśród natury, ładna, wciąż nowa i dobrze wyposażana siedziba, a przede wszystkim profesjonalna i bardzo zaangażowana w swoją misję kadra.

Oczywiście wszystkie zapisy kandydatów do klas szkolnych odbywać się będą w oparciu o orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Zajęcia w placówce, obejmujące wychowanie, naukę i terapię, prowadzone są wyłącznie w małych zespołach. Wychowankowie korzystają tu z rehabilitacji ruchowej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, logopedii, alternatywnych metod komunikacji, biblioterapii, integracji sensorycznej, arteterapii, zajęć rewalidacyjnych, Treningu Umiejętności Społecznych, psychoterapii, komputerowego wspomagania kształcenia oraz dogoterapii. A to wszystko w ciepłej, niemal rodzinnej atmosferze.

 Zapraszamy!

Społeczność szkoły


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję! Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13 Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione. Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02 Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026 Autor komentarza: Anonimowy Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56 Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce Autor komentarza: człowiek1 Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!! Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026 Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;) Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35 Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025 Autor komentarza: Ciekawski 12 Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne. Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40 Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama