Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 czerwca 2026 06:02
Reklama

Pożar w Andrzejowie, spalił się pustostan [Aktualizacja]

Dwie godziny trwała akcja gaśnicza w miejscowości Andrzejów na terenie Gminy Brochów. Do pożaru doszło w piątek 23 lutego br. nad ranem o godz. 3.14. Na miejsce zdarzenia skierowano ciężki zastęp gaśniczy z JRG PSP Sochaczewie, a także dwie jednostki pożarnicze z Wólki Smolanej i Brochowa. Na szczęście, nikt nie ucierpiał.
Pożar w Andrzejowie, spalił się pustostan [Aktualizacja]

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, w piątek 23 lutego około godziny 3.14 doszło do pożaru budynku w Andrzejowie na terenie Gminy Brochów. Już na miejscu stwierdzono, że żywioł trawi parter drewnianego budynku o powierzchni 10 x 5 metrów. Właściciel obiektu poinformował strażaków, że płonący budynek nie jest zamieszkały. Gaszeniem pożaru zajęły się trzy jednostki pożarnicze: ciężki sprzęt gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz dwa zastępy z Brochowa i Wólki Smolanej, w sumie piętnastu strażaków. Po ugaszeniu pożaru zajęto się rozbiórką spalonych elementów konstrukcji budynku. Akcja gaśnicza trwała dwie godziny.

 

KPPSP Sochaczew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję! Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13 Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione. Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02 Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026 Autor komentarza: Anonimowy Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56 Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce Autor komentarza: człowiek1 Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!! Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026 Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;) Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35 Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025 Autor komentarza: Ciekawski 12 Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne. Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40 Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama