KOLEJKA I
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
1 | 10.00 | HUSAR Gostynin | RADO-TRUCK UNIA Iłów | 0:1 |
2 | 10.18 | GMINA Lipno | SONDKA Żyrardów | 2:1 |
3 | 10.36 | KORONA Warszawa | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | 0:4 |
Pauza FAST SERVICE Sochaczew
KOLEJKA II
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
4 | 10.54 | FAST SERVICE Sochaczew | Husar Gostynin | 2:0 |
5 | 11.12 | GMINA Lipno | KORONA Warszawa | 2:0 |
6 | 11.30 | SONDKA Żyrardów | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | 0:3 |
Pauza RADO-TRUCK UNIA Iłów
KOLEJKA III
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
7 | 11.48 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | FAST SERVICE Sochaczew | 1:2 |
8 | 12.06 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | GMINA Lipno | 2:0 |
9 | 12.24 | KORONA Warszawa | SONDKA Żyrardów | 1:2 |
Pauza HUSAR Gostynin
KOLEJKA IV
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
10 | 12.42 | HUSAR Gostynin | GMINA Lipno | 2:1 |
11 | 13.00 | SONDKA Żyrardów | RADO-TRUCK UNIA Iłów | 1:3 |
12 | 13.18 | KORONA Warszawa | FAST SERVICE Sochaczew | 0:6 |
Pauza ŁĘCZYCANIE Łęczyca
KOLEJKA V
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
13 | 13.36 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | HUSAR Gostynin | 2:0 |
14 | 13.54 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | KORONA Warszawa | 1:1 |
15 | 14.12 | SONDKA Żyrardów | FAST SERVICE Sochaczew | 0:2 |
Pauza GMINA Lipno
KOLEJKA VI
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
16 | 14.30 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | GMINA Lipno | 1:0 |
17 | 14.48 | SONDKA Żyrardów | HUSAR Gostynin | 1:2 |
18 | 15.06 | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | FAST SERVICE Sochaczew | 1:0 |
Pauza KORONA Warszawa
KOLEJKA VII
GODZINA | DRUŻYNA | DRUŻYNA | WYNIKI | |
---|---|---|---|---|
19 | 15.24 | KORONA Warszawa | HUSAR Gostynin | 1:2 |
20 | 15.42 | RADO-TRUCK UNIA Iłów | ŁĘCZYCANIE Łęczyca | 1:0 |
21 | 16.00 | GMINA Lipno | FAST SERVICE Sochaczew | 0:1 |
Pauza SONDKA Żyrardów
Finał
Łęczycanie Łęczyca - Fast - Service Sochaczew 2:0
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. ŁĘCZYCANIE Łęczyca
2. FAST SERVICE Sochaczew
3. RADO-TRUCK UNIA Iłów
4. HUSAR Gostynin
5. GMINA Lipno
6. SONDKA Żyrardów
7. KORONA Warszawa
Najlepszy zawodnik turnieju - Damian Koryto (FAST SERVICE Sochaczew)
Najlepszy bramkarz - Rafał Gospoś (RADO-TRUCK UNIA Iłów)
Najskuteczniejszy strzelec- Marcin Karasiński (ŁĘCZYCANIE Łęczyca) 5 goli
Napisz komentarz
Komentarze