Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 10:41
Reklama

Od 1 stycznia Sanniki są miastem

Nieodległe od Sochaczewa Sanniki leżące w powiecie gostynińskim od 1 stycznia tego roku stały się miastem. Zabiegały o to władze gminy i ich starania zakończyły się sukcesem. Oprócz Sannik prawa miejskie od kilku dni ma jeszcze siedem polskich miejscowości.
Od 1 stycznia Sanniki są miastem

Autor: gostynin.info

Uroczyste obchody przekształcenia Sannik w miasto planowane są podczas jubileuszowej 50. Niedzieli Sannickiej w lipcu 2018 roku.
Mieszkańcy nie będą musieli wymieniać dowodów osobistych – podlegają one wymianie dopiero po utracie ważności, a nowy wzór dowodu nie przewiduje wpisywania na nim adresu zameldowania. Nie zmieni się też kod pocztowy.
Nowe miasto ma dwa tysiące mieszkańców.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieskaniec Gminy 04.01.2018 16:08
To tak jak ślub... - jesteś kawalerem i po chwili - żonaty.Niby nic a ta chwila dużo zmienia ,czy na dobre czy złe - zobaczymy ,czas pokaże.

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”Autor komentarza: Sarniak1975Treść komentarza: Niesamowite odkrycie. Pozdrowienia dla chłopakówData dodania komentarza: 7.11.2025, 23:26Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025Autor komentarza: Henryk_64Treść komentarza: Brawo grupa. Fajnie chłopaki opowiadają. Dawajcie ich częściej.Data dodania komentarza: 18.10.2025, 00:34Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025Autor komentarza: Ave_TeresińczykTreść komentarza: to super co robicie dla Małgorzaty Borkowskiej! Mam nadzieję, że uda się uzbierać wymaganą kwotęData dodania komentarza: 29.09.2025, 23:59Źródło komentarza: Beata Krukowska i Rafał Gołębiowski 25.09.2025Autor komentarza: bebeTreść komentarza: Brawo Panie Pawle, pieknie Pan mówi o naszej Gminie. Jestem Dumna mieszkanka Gminy TeresinData dodania komentarza: 6.09.2025, 05:52Źródło komentarza: Paweł Wróblewski 3.09.2025Autor komentarza: KarinkaTreść komentarza: https://tusochaczew.pl/pl/11_wiadomosci/86379_agata-ylkowska-potrzeba-liderow-szlachetnej-paczki-video-.htmlData dodania komentarza: 20.08.2025, 11:31Źródło komentarza: Agata Żyłkowska 18.08.2025
Reklama
Reklama
Reklama