Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 12:06
Reklama

Sochaczewska drogówka egzekwuje przepisy dotyczące ograniczeń tonażowych

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie będą kontrolować czy kierowcy pojazdów ciężarowych stosują się do ograniczeń tonażowych oraz czy parkują w miejscach do tego wyznaczonych. Kierowcy nie stosujący się do znaków drogowych mogą uszkodzić powierzchnię jezdni, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego
 Sochaczewska drogówka egzekwuje przepisy dotyczące ograniczeń tonażowych

Policjanci z sochaczewskiej komendy sprawdzają, czy kierowcy pojazdów ciężarowych stosują się do ograniczeń tonażowych oraz czy parkują w miejscach do tego wyznaczonych. Kierowcy niestosujący się do znaków drogowych mogą uszkodzić powierzchnię jezdni, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Jeszcze łatwiej o tego typu uszkodzenia, gdy słupek rtęci pokazuje ponad 30 stopni Celsjusza - mówi oficer prasowy KPP Sochaczew Agnieszka dzik. W asfalcie tworzą się koleiny, które za jakiś czas mogą stać się przyczyną wypadku drogowego.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama