Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 13:14
Reklama

Warsztaty, imprezy i spotkania integracyjne, czyli granty w ramach programu "Działaj lokalnie" przyznane

Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego – Afiliowany Ośrodek Działaj Lokalnie wesprze małymi dotacjami 7 projektów złożonych w tegorocznej edycji konkursu "Działaj lokalnie". Wczoraj odbyło się podpisanie umów i wręczenie czeków na realizacje pomysłów.
Warsztaty, imprezy i spotkania integracyjne, czyli granty w ramach programu "Działaj lokalnie" przyznane

Autor: Małgorzata Kazur

Wsparcie w tegorocznej edycji konkursu otrzymały wnioski z następujących gmin: Teresin, Iłów, Sochaczew, miasto Sochaczew, Rybno.

Posłuchajcie, co będzie się działo w ramach poszczególnych projektów:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej – Potęga Tradycji

Kliknij aby odtworzyć

Stowarzyszenie Planszówki w Sochaczewie - Organizacja cyklicznych spotkań planszówkowych w Sochaczewie

Kliknij aby odtworzyć

Stowarzyszenie ,,KAJAKOWCY SOCHACZEWA” - Bzura naszym skarbem - edukacja i integracja nad rzeką

Kliknij aby odtworzyć

Grupa Nieformalna Klub Seniora – „Odkrywanie nieznanych"

Kliknij aby odtworzyć

Grupa Nieformalna Szkolni LIDERZY - Zawodowcy na start!

Kliknij aby odtworzyć

Grupa Nieformalna Rodzice swoim dzieciom – „Jesienne plenery malarskie"

 

Kliknij aby odtworzyć

Grupa „Mokosz” - Jak żyli nasi przodkowie 1000 lat temu – warsztat lepienia z gliny przedmiotów codziennego użytku

Kliknij aby odtworzyć

Agnieszka Ptaszkiewicz z POPPS tak podsumowała tegoroczną edycję:

Kliknij aby odtworzyć

 

Foto: Małgorzata Kazur



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama