Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 czerwca 2026 12:56
Reklama

Potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. Prawo jazdy miał niecały miesiąc

Osiemnastoletni mieszkaniec gminy Sochaczew potrącił 74 – letniego rowerzystę. Kierowca opla, który prawo jazdy ma niecały miesiąc, odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy.
Potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. Prawo jazdy miał niecały miesiąc

W ubiegły piątek policjanci zostali powiadomieni o potrąceniu rowerzysty. Sprawca zdarzenia miał odjechać z miejsca, nie sprawdzając w jakim stanie jest poszkodowany mężczyzna. Policjanci ustalili, że  rowerzysta i kierowca opla jechali w tym samym kierunku. W pewnym momencie, podczas wyprzedzania, kierowca zahaczył lusterkiem 74 – latka, który przewrócił się wraz z jednośladem. Kierowca opla nie zatrzymał się i nie sprawdził stanu potrąconego mężczyzny. O zdarzeniu powiadomił policjantów bezpośredni świadek tego zdarzenia. Jechał on za sprawcą kolizji, jednocześnie informując mundurowych o miejscu w którym się znajduje. Funkcjonariusze zatrzymali 18 – latka na ul. Armii Krajowej. Okazało się, że prawo jazdy ma niecały miesiąc. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Rowerzysta nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca zdarzenia odpowie teraz przed sądem.

KPP Sochaczew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję! Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13 Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione. Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02 Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026 Autor komentarza: Anonimowy Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56 Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce Autor komentarza: człowiek1 Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!! Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026 Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;) Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35 Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025 Autor komentarza: Ciekawski 12 Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne. Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40 Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama