Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 01:27
Reklama

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

3 czerwca funkcjonariusze Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Wydziału Kryminalnego KPP w Sochaczewie zabezpieczyli prawie 15 tysięcy sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej oraz dwa litry alkoholu etylowego.Wiesława P. w swoim mieszkaniu w Sochaczewie przy ul. G. posiadała znaczne ilości papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Po przeprowadzeniu krótkotrwałej obserwacji funkcjonariusze postanowili dokonać przeszukania posesji. Kobieta była bardzo zaskoczona wizytą Policji, zaprzeczała aby w mieszkaniu posiadała jakiekolwiek papierosy. Jednak uporczywość funkcjonariuszy oraz ich profesjonalizm w wykonywanych czynnościach doprowadził do ujawnienia i zatrzymania do sprawy 14 360 szt. papierosów. Godnym uwagi jest fakt, iż podczas działań funkcjonariuszy i uporczywego zaprzeczania kobiety odnośnie faktu posiadania przez nią papierosów pojawili się u niej potencjalni klienci, którzy chcieli kupić nielegalny towar. Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy wyniosły około 10 000 zł.

Zebrany i zabezpieczony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanej zarzutu popełnienia przestępstwa z art. 65 § 1 KKS. Podejrzana przyznała się do zarzucanego jej czynu.

Joanna Olszar


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama