Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 31 stycznia 2026 17:31
Reklama

Nowa ulica Staszica coraz bliżej

Nowa ulica Staszica coraz bliżej

Dziś, 18 maja, rozpoczęła się realizacja inwestycji polegającej na przebudowie ulicy Staszica w Sochaczewie. Udało się nam uchwycić pracowników podczas prac frezarką asfaltu.

Warto zaznaczyć, że frezowanie ma na celu usuwanie warstwy asfaltu o określonej grubości. Zerwany w ten sposób asfalt tworzy destrukt asfaltowy, który może być ponownie wykorzystywany do budowy nowych dróg.

Przypominamy, że od 18 maja obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu w centrum Sochaczewa. Wyznaczono objazd ulicami Warszawską, Żeromskiego i Pokoju. Narutowicza, Toruńska i Farna są ulicami ślepymi, gdzie obowiązuje również zakaz parkowania, Parkować można jedynie w miejscach wyznaczonych.

Kierowców prosimy o cierpliwość, a także o zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Fot. Małgorzata Kazur



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”Autor komentarza: Sarniak1975Treść komentarza: Niesamowite odkrycie. Pozdrowienia dla chłopakówData dodania komentarza: 7.11.2025, 23:26Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025Autor komentarza: Henryk_64Treść komentarza: Brawo grupa. Fajnie chłopaki opowiadają. Dawajcie ich częściej.Data dodania komentarza: 18.10.2025, 00:34Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025
Reklama
Reklama
Reklama