Reklama
2 kwietnia będziemy niebiescy
- Radio Sochaczew
- 31.03.2015 10:52 (aktualizacja 07.08.2023 06:23)

2 kwietnia obchodzony jest międzynarodowy Dzień Autyzmu. Jak mówi Katarzyna Waracka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie, pojęcie autyzmu jeszcze nie do końca jest zrozumiałe dla ogółu społeczeństwa.
Od kilku lat w szerzenie wiedzy na temat tego zaburzenia aktywnie włącza się sochaczewski ratusz, lokalne media, szkoły i przedszkola. Podobnie będzie w tym roku. Burmistrz Piotr Osiecki i Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka „AaKuKu” z ulicy Długiej zaplanowali m.in. happening na placu Kościuszki (2 kwietnia, godzina 15.00) oraz udział w niezwykle widowiskowej akcji oświetlania błękitną poświatą najbardziej znanych budowli w kraju. W czwartek po zmroku, w geście solidarności z chorymi, sochaczewski zamek oświetlony zostanie na niebiesko.
Data dodania:
31.03.2015 10:52
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek
Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję!
Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13
Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie
Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa
Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.
Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02
Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026
Autor komentarza: Anonimowy
Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone
Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56
Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce
Autor komentarza: człowiek1
Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!
Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50
Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026
Autor komentarza: Tomasz
Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)
Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35
Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025
Autor komentarza: Ciekawski 12
Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem?
W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć:
Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało.
Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji?
To są uczciwe pytania.
Odpowiedzi są potrzebne.
Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40
Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze