Reklama

30.05. 21-letni kierujący pojazdem BMW nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zderzył się z hondą, która następnie uderzyła w mazdę. Do stłuczki doszło na parkingu przy ul. Sienkiewicza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Tego samego dnia nieznany sprawca ukradł motorower z terenu nieogrodzonej posesji na terenie gminy Rybno.
31.05. Policjanci otrzymali informację o zderzeniu motorowerzystki z ciągnikiem siodłowym. Wstępnie ustalono, że do zderzenia pojazdów doszło w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu przez pojazd ciężarowy. Motorowerzystkę przewieziono do szpitala. Do zdarzenia doszło w Topołowej. Tego dnia nieznani sprawcy ukradli trzy pary krótkich spodni . Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na ulicy Warszawskiej. Ponadto policjanci otrzymali informację o znalezieniu szczątków ludzkich. Policjanci wykonali na miejscu niezbędne czynności, kości zabezpieczono. Sporządzoną dokumentację przesłano do prokuratury rejonowej w wnioskiem o wszczęcie śledztwa. W tym dniu trzej mieszkańcy Sochaczewa włamali się na teren ogrodzonej posesji w Erminowie. Łupem złodziei padły metalowe elementy, które miały być przez nich sprzedane. Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali całą trójkę na gorącym uczynku. Mężczyznom przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
01.06. W Bieniewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego motorowerzysty. Wstępnie ustalono, że kierujący rometem uderzył w pojazd marki Volvo. W wyniku tego zdarzenia, motorowerzysta doznał urazu nogi i trafił do szpitala. Badanie zawartości alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący jednośladem miał ponad 2 promile. Ponadto policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki BMW skąd skradł radio z nawigacją. Do włamania doszło na ul Mickiewicza.
02.06. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Iveco z uwagi na zły stan techniczny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce. Mieszkaniec Sochaczewa kupił za pośrednictwem portalu internetowego obuwie dziecięce i mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymał.
03. 06. Nieznany sprawca ukradł 800 litrów paliwa z pojazdu marki Daf zaparkowanego w Janowie. Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia portfela pozostawionego na ladzie sklepowej. Do zdarzenia doszło w sklepie przy Al. 600-lecia.
04. 06. Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Do kontroli drogowej doszło na Piaszczystej. Ponadto policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Honda Civic z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Bielicach.
05. 06. Nieznany sprawca ukradł skuter, który był zaparkowany na parkingu osiedlowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Żeromskiego.
Reklama
Reklama
Reklama






Napisz komentarz
Komentarze