Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:04
Reklama

Zbierali dla Kuby

Zbierali dla Kuby
Stowarzyszenie „Sochaczew – Daj się ponieść” zorganizowało całodniową imprezę charytatywną na rzecz Jakuba Chrabańskiego. Chłopiec walczy z guzem mózgu- glejakiem nerwu wzrokowego. Leczenie w Polsce nie przynosi rezultatu, alternatywną pozostaje zagranica. Plac Kościuszki zamienił się w niedzielę w jeden kiermasz, na którego środku stała scena. Specjalnie dla Kuby zagrała na niej Basia Gołębiowska, której towarzyszyły uczestniczki projektu „Sochaczew rozśpiewany”. Można również było usłyszeć zespół „Dell Arte”. Prócz tego odbył się kiermasz choinek. Prawdziwą atrakcją dla dzieci okazało się malowanie twarzy. A za symboliczną złotówkę wolontariusze wręczali paczkę zapałek z logiem stowarzyszenia i imprezy, która nazywała się „Dziewczynka z zapałkami”. Choć baśń nie ma szczęśliwego zakończenia, Daniel Janiak, organizator wydarzenia podkreśla, że dzięki zaangażowaniu wielu osób i zebranym pieniądzom może ta historia doczeka się swojego „happy endu”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję! Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13 Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione. Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02 Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026 Autor komentarza: Anonimowy Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56 Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce Autor komentarza: człowiek1 Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!! Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026 Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;) Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35 Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025 Autor komentarza: Ciekawski 12 Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne. Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40 Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama