Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 23:11
Reklama

Jakub Porada w Sochaczewie

Jakub Porada w Sochaczewie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie odwiedził dzisiaj (19.02.16) Jakub Porada, podróżnik, który ze swojej pasji uczynił formę zarobkowania, autor książek poświęconych podróżowaniu, które nie musi wiele kosztować. Jakub Porada jest jedną z twarzy Fundacji „Żyj z pasją”, w której działaniach uczestniczy uczennica ZSO Agnieszka Olender, stąd obecność gościa w Sochaczewie. Dlaczego zorganizowano to spotkanie? Mówi Bogusława Górnicka ucząca języka polskiego w ZSO w Sochaczewie
Kliknij aby odtworzyć
  Wiceprezesem i założycielem Fundacji „Żyj z pasją” jest sochaczewianka Elżbieta Lasocka. A. Lasocka powiedziała o działaniach fundacji i wraz z Agnieszką Olender zachęcała do zainteresowania się nimi i uczestnictwa w nich. Agnieszka dzięki fundacji dotknęła różnych aktywności. Jakich? Wymienia
Kliknij aby odtworzyć
  Fundacja poprzez swoją działalność aktywizuje, głównie młodych ludzi, do odkrywania pasji, zaszczepia w nich ciekawość świata i poszerza horyzonty poznawcze. Inspiruje innych do działania, uczy otwartości i kreatywnego myślenia, propaguje  obywatelskie postawy. Uzmysławia młodemu człowiekowi że drzemie w nim pasja i może zaistnieć jako człowiek utalentowany. W Radzie programowej fundacji jest m.in. Krzysztof Zanussi, Conrado Moreno, Janusz Tylman, Halina Rowicka. Wkrótce materiał reporterski z wydarzenia. Relacja także w najbliższym numerze Tygodnika Echo Powiatu, który ukaże się 23 lutego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama