Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 08:39
Reklama

Chris Rea: „Stony Road" po raz pierwszy na winylu!

„Stony Road", ponadczasowy album, pierwotnie wydany w 2002 roku, został zremasterowany i pierwszy raz ukazuje się w formacie winylowym. 180-gramowy pomarańczowy podwójny winyl to gratka dla audiofilów i kolekcjonerów.
Chris Rea: „Stony Road" po raz pierwszy na winylu!

„Stony Road" jest melodyjnym arcydziełem składającym się z charakterystycznego, chropawego wokalu Rei i pełnych uczucia gitarowych riffów, które wciągają każdego słuchacza. Harmonijna mieszanka bluesa, rocka oraz folku i odzwierciedla eklektyczną muzyczną osobowość artysty. Utwór tytułowy „Stony Road" zapada w pamięć tekstom i bluesowej instrumentacji, podczas gdy utwory takie jak „Changing Times" i „Dancing My Blues Away" emanują zaraźliwą energią i rytmem. Każda nuta jest częścią żywego obrazu, namalowanego przez artystę.

Chris Rea to wyjątkowa postać w świecie muzyki bluesowej i rockowej. Podczas trwającej ponad cztery dekady kariery sprzedał w sumie 30 milionów płyt. Poza zdolnościami muzycznymi Rea jest wszechstronnym talentem, parającym się sztuką jako malarz i filmowiec. Jest także miłośnikiem samochodów. Jego debiutancki album „Whatever Happened To Benny Santini" wystrzelił go w światła reflektorów dzięki przebojowemu singlowi „Fool (If You Think It's Over)". Kolejne płyty zostały ciepło przyjęte przez krytyków. Pokora i autentyczność Rei zjednały mu sympatię fanów, którzy doceniają nie tylko jego urzekające melodie, ale także jego osobowość.

Album „Stony Road" na dwóch płytach winylowych ukaże się 7 czerwca.

LP 1

A:
1. Changing Times
2.  Easy Rider
3.  Stony Road

B:
4. Dancing The Blues Away
5. Burning Feet
6. Mississippi 2

LP 2

A:
7. Slow Dance
8. When The Good Lord Talked To Jesus
9. Heading For The City

B:
10. So Lonely
11. Someday My Peace Will Come
12. The Hustler
13.  Diamond


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”Autor komentarza: Sarniak1975Treść komentarza: Niesamowite odkrycie. Pozdrowienia dla chłopakówData dodania komentarza: 7.11.2025, 23:26Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025Autor komentarza: Henryk_64Treść komentarza: Brawo grupa. Fajnie chłopaki opowiadają. Dawajcie ich częściej.Data dodania komentarza: 18.10.2025, 00:34Źródło komentarza: Damian Budzyński i Piotr Soból 15.10.2025Autor komentarza: Ave_TeresińczykTreść komentarza: to super co robicie dla Małgorzaty Borkowskiej! Mam nadzieję, że uda się uzbierać wymaganą kwotęData dodania komentarza: 29.09.2025, 23:59Źródło komentarza: Beata Krukowska i Rafał Gołębiowski 25.09.2025Autor komentarza: bebeTreść komentarza: Brawo Panie Pawle, pieknie Pan mówi o naszej Gminie. Jestem Dumna mieszkanka Gminy TeresinData dodania komentarza: 6.09.2025, 05:52Źródło komentarza: Paweł Wróblewski 3.09.2025Autor komentarza: KarinkaTreść komentarza: https://tusochaczew.pl/pl/11_wiadomosci/86379_agata-ylkowska-potrzeba-liderow-szlachetnej-paczki-video-.htmlData dodania komentarza: 20.08.2025, 11:31Źródło komentarza: Agata Żyłkowska 18.08.2025
Reklama
Reklama
Reklama