Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 22:33
Reklama

Ariana Grande z nowym utworem „Yes, And?”

Wreszcie koniec czekania! To pierwszy solowy singiel Ariany Grande od 2020 roku. Autorami i producentami „Yes, And?” są Grande, Max Martin i Ilya Salmanzadeh.
Ariana Grande z nowym utworem „Yes, And?”

Ariana Grande ujawniła za pośrednictwem stories kilka dodatkowych informacji: „Yes, And?” to nie tytuł całego albumu, okładka singla natomiast będzie służyć jako jeden z wariantów okładki wydawnictwa.

Grande nagrała „Yes, And?” w Nowym Jorku. Artystka napisała singiel wspólnie z Martinem i Salmanzadehem – wieloletnimi współpracownikami odpowiedzialnymi między innymi za hity „Problem”, „God Is A Woman”, „No Tears Left to Cry” czy „Bang Bang”.

Po wydaniu „Positions” w 2020 i duecie z Lady Gagą „Rain on Me”, Ariana wydała jeszcze wspólny kawałek z Kid Cudim „Just Look Up”, który trafił do filmu Adama McKaya „Nie patrz w górę”. W sierpniu 2023, Ariana świętowała 10-lecie debiutanckiego albumu „Yours Truly”. Kilka miesięcy wcześniej, w lutym, artystka połączyła siły z The Weeknd w nowym remiksie utworu „Die For Me”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec IłowaTreść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026Autor komentarza: AnonimowyTreść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywaloneData dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej CzwórceAutor komentarza: człowiek1Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!!Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;)Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025Autor komentarza: Ciekawski 12Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Dziękuję za artykuł o Mice. Tak bardzo niedoceniany jest on w Polsce. Płyta francuska jest przepiękna. A teraz czekamy na anglojęzyczny krążek zupełnie " z innej bajki". Zapraszam na moją stronę internetową Mikapopolsku.com - jedyną polską stronę o Mice.Data dodania komentarza: 12.11.2025, 22:01Źródło komentarza: MIKA wraca z singlem „Modern Times”
Reklama
Reklama