Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:07
Reklama

Tomasz Nowak o kręceniu pizzy - grunt to dobry piec i silne ręce

Tomasz Nowak - właściciel pizzerii Aleksandria w Rybnie w rozmowie o pizzy.
Tomasz Nowak o kręceniu pizzy - grunt to dobry piec i silne ręce

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pizzo maniak 11.02.2022 23:10
Na pierwszy rzut oka to widzę ze za bardzo się kucharz nie przykłada do robienia pizzy bo powinna być zarumieniona a nie spalona z góry i jak jest spalona z góry to i z doli również nie wiem czy bym chciał spróbować jej

Miłośnik pizzy 10.02.2022 12:14
Bardzo dobra pizza, byliśmy i jeszcze wrócimy!

PRZECZYTAJ
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Smyczek Treść komentarza: Pan Dyrektor ma odpowiednie nazwisko na tę funkcję! Data dodania komentarza: 25.05.2026, 23:13 Źródło komentarza: Dzień Otwarty w PSM w Sochaczewie Autor komentarza: mieszkaniec Iłowa Treść komentarza: Wysłuchałem wywiadu z zastępcą wójta p. Głażewską i powiem otwarcie, że jestem przeciwny "przywróceniu" praw miejskich dla Iłowa. Wymienione przez zastępcę wójta argumenty i perspektywy są nierealne i raczej ambicjonalne niż ekonomicznie uzasadnione. Data dodania komentarza: 26.02.2026, 12:02 Źródło komentarza: Anita Głażewska 24.02.2026 Autor komentarza: Anonimowy Treść komentarza: Nie polecam tej szkoły jak i również dyrektora jest do zwolnienia osoby z niepełnosprawnościami mają na nich wywalone Data dodania komentarza: 20.02.2026, 16:56 Źródło komentarza: Dzień otwarty w Sochaczewskiej Czwórce Autor komentarza: człowiek1 Treść komentarza: ładna i zgrabna dziewczyna :-) szacunek i uznanie!!! Data dodania komentarza: 28.01.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dominika Sosnowska 28.01.2026 Autor komentarza: Tomasz Treść komentarza: Fantastyczna inicjatywa oraz wspaniały Gość. Nie tracę wiary w ludzi ;) Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:35 Źródło komentarza: Ola Kapocsi 16.01.2025 Autor komentarza: Ciekawski 12 Treść komentarza: Może czas na wywiad z Prezesem? W klubie dzieje się dużo, ale medialnie panuje cisza. Kibice chcą wiedzieć: Co ze Stenkampem czy Piter wraca, dlaczego tak wielu młodych zawodników w tym sezonie nie grało. Dobijański, Mechecki i wielu innych .... gdzie leży przyczyna tej sytuacji? To są uczciwe pytania. Odpowiedzi są potrzebne. Data dodania komentarza: 8.01.2026, 19:40 Źródło komentarza: Magazyn Sportowy 7.01.2026
Reklama
Reklama