PAPRODZIAD & SPLAY PRZEDSTAWIAJĄ "1ONE"! CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE SŁYSZELIŚCIE!

  • 16.09.2022, 11:19
  • Łukasz Matusiak
PAPRODZIAD & SPLAY PRZEDSTAWIAJĄ "1ONE"! CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE SŁYSZELIŚCIE!
Elektroniczne, hipnotyzujące brzmienie, wyraziste wokal i niespotykana energia - taki właśnie jest utwór "1ONE" powstałego we współpracy SPLAY z PAPRODZIADEM! Dwóch fenomenalnych artystów jednoczy swoje siły w niezwykłym utworze "1ONE".

Autorem kompozycji "1ONE", jak i pomysłodawcą projektu SPLAY, jest Sławek Pietrzak - muzyk i producent. "1ONE" to zapowiedź wydawnictwa, które ukaże się w roku 2023 i zarazem kolejny utwór powstały we współpracy Sławka Pietrzaka z Danielem Maczurą. "1ONE" pobrzmiewa pulsującym, elektronicznym bitem, hipnotyzuje brzmieniem i intryguje swoim rytmem. To bardzo ciekawa kompozycja, przedstawiająca nową jakość na polskiej scenie.

Autorem tekstu i wokalistą zarazem jest Paprodziad - Włodek Dembowski, znany m .in. z formacji Łąki Łan. O "1ONE" mówi tak: "Rośliny! Zwierzęta! Ludzie! Wszyscy jesteśmy jednym organizmem. Jesteśmy potrzebni tacy, jacy jesteśmy. Niezależnie od odmian, gatunków czy poglądów. By nie było jałowo. Niech żyje bioróżnorodność!".

Tak tanecznego, energetycznego kawałka w doskonałym stylu jeszcze nie słyszeliście! Piosence towarzyszy teledysk, którego premiera zaplanowana jest na piątek, 16 września, na godz. 19!

SPLAY to projekt muzyczny Sławka Pietrzaka - multiinstrumentalisty, kompozytora, producenta muzycznego i wydawcy, właściciela firmy SP Records. Wcześniej, pod szyldem Play Forever, tworzył m. in. z Tomaszem Stańką, Andrzejem Smolikiem, Olafem Deriglasoffem. W nowej odsłonie projektu Pietrzak zaprasza do współpracy kolejnych oryginalnych artystów i tworzy muzykę oryginalną, niesztampową - z wyraźnymi wpływami elektroniki, jazzu, hip-hopu, elementami rockowymi, a także dance'owymi.

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, występuje w zespołach: m.in. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November Project oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. 

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe