To miejsce wyjątkowe

  • 18.04.2021, 13:13 (aktualizacja 18.04.2021, 20:09)
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
To miejsce wyjątkowe
Daniel Dąbrowski - właściciel dworu w Chodakowie o powrocie do kraju, o powodach, które skłoniły go do zakupu dworu oraz pieniądzach, które przy takim przedsięwzięciu są konieczne. Sam zakup zabytku to najmniejszy wydatek. Licząc koszty związane z jego renowacją, trzeba pomnożyć tę kwotę kilka lub nawet kilkunastokrotnie. Do tego dochodzi jeszcze rewitalizacja zabytkowego ogrodu czy parku, a więc następne krocie, żeby realizować swoje marzenia trzeba mieć zasobny portfel. To wyjątkowe miejsce - mówi Daniel Dąbrowski w rozmowie z Grażyną Bolimowską Gajdą i dodaje - dzięki niemu poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy kochają polskie dwory i historie z nimi związane, a tych dworów jest coraz mniej, a ten w Chodkowie jest wyjątkowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adrian W.
Adrian W. 18.04.2021, 20:56
Czy to jest jedyny właściciel Dworu, czy współwłaściciel?Do kogo jeszcze to należy?
Daniel
Daniel 19.04.2021, 12:29
Dzień dobry. Jestem jedynym właścicielem dworu. Hipoteka jest czysta. W razie potrzeby udzielę koniecznych informacji. Daniel D. 506 296 412

Pozostałe