25 milionów do podziału w ramach Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego

  • 20.09.2019, 10:25 (aktualizacja 20.09.2019, 10:52)
  • Jowita Leszczyńska
25 milionów do podziału w ramach Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego
W cyklu 7 dni na Mazowszu poruszane są tematy podziału Mazowsza, proponowanego przez Prawo i Sprawiedliwość, usuwania skutków trąby powietrznej w gminie Wojciechów oraz o 25 milionach do podziału w ramach Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W cyklu 7 dni na Mazowszu poruszane są tematy podziału Mazowsza, proponowanego przez Prawo i Sprawiedliwość, usuwania skutków trąby powietrznej w gminie Wojciechów, wsparciu w postaci in vitro dla mieszkańców Mazowsza, o 25 milionach do podziału w ramach Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego, o porcie Modlin i zbliżającej się gali Cypriana Kamila Norwida.

 

25 milionów złotych to kwota, jaką samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył na realizację pomysłów mieszkańców Mazowsza. Wnioski mogą dotyczyć organizacji szkoleń i wydarzeń kulturalnych, ale też budowy placów zabaw czy zakupu mobilnych gabinetów lekarskich. 

W czwartek ruszyły konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały odnośnie Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego, które potrwają miesiąc. Nabór wniosków ruszy w pierwszym kwartale 2020 roku. Nabór pomysłów do Mazowieckiego Budżetu Obywatelskiego ruszy na początku przyszłego roku. Pomysł może złożyć każdy, niezależnie od wieku, chociaż w przypadku nieletnich projekt musi być złożony przez ich opiekuna prawnego.

 

 

Poza tym w audycji m. in.:

- Blisko 7 milionów na in vitro

- Zbliża się gala Cypriana Kamila Norwida

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym.  

Jowita Leszczyńska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe