Urząd marszałkowski liderem zarządzania zasobami ludzkimi - 7 dni na Mazowszu

  • 08.03.2019, 08:54 (aktualizacja 08.03.2019, 09:17)
  • Redakcja
Urząd marszałkowski liderem zarządzania zasobami ludzkimi - 7 dni na Mazowszu
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zdobył nagrodę główną w XIX edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Diamentową Statuetkę odebrał Sekretarz Województwa – Dyrektor Urzędu Waldemar Kuliński, podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 marca 2019 r. w Pałacu Kazimierzowskim w Warszawie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

– Urząd to przede wszystkim ludzie – ich kompetencje, umiejętności, wiedza. Jest to szczególnie ważne w świecie szybko zmieniających się przepisów, regulacji. Właśnie od zaangażowania ludzi, którzy tworzą to miejsce, zależy sukces organizacji. Staramy się, aby stworzyć dobre warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego – podkreśla Waldemar Kuliński, Sekretarz Województwa-Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, którego organizatorem jest Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, ma wieloletnią tradycję – odbywa się już od 19 lat, a honorowy patronat nad nim objęło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Misją i celem konkursu jest propagowanie dobrych praktyk, promowanie wysokich standardów zarządzania ludźmi w organizacjach oraz wyróżnianie szczególnie innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywnie na jakość zarządzania zasobami ludźmi.

– Celem konkursu jest nagrodzenie tych organizacji, które wprowadzają nowatorskie rozwiązania w zakresie zarządzania pracownikami. Doceniono nas m.in. za „Praktyki u marszałka”, Radę Dialogu Pracowniczego, działania prozdrowotne, a także możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych – zaznacza Wiesława Miecznikowska, z-ca Dyrektora Departamentu ds. Kadr i Płac w UMWM.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie pierwszy certyfikat „Profesjonalne ZZL” otrzymał w 2014 r. W konkursie Lider ZZL bierze udział już od 3 lat.

Poza tym w audycji:

  • Podwójny rocznik w szkołach wyzwaniem dla samorządów lokalnych
  • Międzyleski Szpital Specjalistyczny z nowoczesnym SOR-em

  • Ponad 8,6 mln zł z UE na odnawialne źródła energii w gminach Rzeczników, Ciepielów i Solec nad Wisłą

Fot: mazovia.pl

7 dni na Mazowszu to program radiowy przedstawiający przegląd najważniejszych wydarzeń na Mazowszu w minionym

 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe