Wyjątkowy prezent dla Domu Dziecka w Giżycach

  • 12.12.2018, 13:56 (aktualizacja 13.12.2018, 10:52)
  • Katarzyna Żakowska
Wyjątkowy prezent dla Domu Dziecka w Giżycach
W tym roku Mikołaj okazał się wyjątkowo hojny i obdarował placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Giżycach wyjątkowym prezentem. Dzięki inicjatywie TUiR Warta i jej Agentów, m.in. Wega Ubezpieczenia, właśnie 6 grudnia 2018 r. w rolę hojnych posłańców Mikołaja wcieliły się Magdalena Bilnik-Plata z TUiR Warta, a także Agentki Warty - Anna Grzegorowska i Monika Główka, przekazując na ręce dyrektor Kamili Gołaszewskiej-Kotlarz czek na kwotę 4834 zł.

Idea, aby w okresie świątecznym wspomóc finansowo placówki opiekuńczo-wychowawcze w całej Polsce powstała bardzo szybko i spontanicznie. 

Zapraszamy do wysłuchania relacji z wizyty z placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach. Porozmawialiśmy z dyrektor Magdaleną Bilnik-Plata z TUiR Warta, Anną Grzegorowską oraz Moniką Główką  z firmy Wega Ubezpieczenia, a także z dyrektor placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach Kamilą Gołaszewską-Kotlarz.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katarzyna Żakowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe