Zbigniew Wodecki – „Dobrze, że jesteś" nowa płyta

  • 25.05.2018, 16:48 (aktualizacja 25.05.2018, 16:56)
  • Redakcja
Zbigniew Wodecki – „Dobrze, że jesteś" nowa płyta Agora S.A.
22 maja minęła pierwsza rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego, natomiast 23 maja ukazała się nowa płyta Zbigniewa Wodeckiego – „Dobrze, że jesteś". Na płycie, oprócz Zbigniewa Wodeckiego, znaleźli się m.in. Kayah, Kuba Badach oraz Sławek Uniatowski.

Wypowiedź Katarzyny Wodeckiej – Stubbs, córki Zbigniewa Wodeckiego:

„Dobrze, że jesteś” to ukłon w stronę mojego Taty, który był nie tylko wybitnym muzykiem i charyzmatycznym wykonawcą, ale też ciepłym i serdecznym człowiekiem. Materiał na ten album wybrał sam Tata, niewiele zmieniliśmy, ale piosenkom, których nie ukończył, daliśmy nowe życie i wspaniałe głosy. Sam Zbyszek oczywiście śpiewa i towarzyszy artystom. Ta płyta, zupełnie inna niż wcześniejsze, jest pewnego rodzaju prezentem Taty dla nas, naszym dla niego, ale też Jego niespodzianką dla publiczności.

Do singla "Chwytaj dzień" powstał przepiękny teledysk, który swoją premierę miał również 22 maja o g.10:00

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe