Nowe boisko przy SP 4: ruszyła budowa, będą tez bieżnia i skocznia

  • 21.05.2018, 08:50
  • Redakcja/UM
Nowe boisko przy SP 4: ruszyła budowa, będą tez bieżnia i skocznia UM Sochaczew
Boisko wielofunkcyjne pokryte zostanie nawierzchnią ze sztucznej trawy, natomiast bieżnia - nawierzchnią poliuretanową, podobnie jak skocznia do skoku w dal oraz ścieżka.

Tuż po długim majowym weekendzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 ruszyła budowa nowego boiska. Na zlecenie ratusza inwestycję za 922 tysiące złotych przeprowadzi firma „Giermakowska”.

 

To wyczekiwana przez społeczność szkolną inwestycja, gdyż z uwagi na nową halę sportową, dzieci z „Czwórki” nie miały w zasadzie dostępu do aktywności sportowej na świeżym powietrzu.

W najbliższym czasie za Szkołą Podstawową nr 4 powstanie boisko, bieżnia, skocznia do skoku w dal i ścieżka terenowa. Boisko wielofunkcyjne pokryte zostanie nawierzchnią ze sztucznej trawy, natomiast bieżnia - nawierzchnią poliuretanową, podobnie jak skocznia do skoku w dal oraz ścieżka. Na głównym placu gry wydzielone zostaną cztery boiska: do piłki ręcznej, siatkówki oraz dwa boiska treningowe do koszykówki. Bieżnia będzie mieć długość 45 m, a skocznia ponad 20 m. Cały teren zostanie oświetlony. Obiekt ma być gotowy do końca wakacji.

Redakcja/UM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe