Magazyn Reporterów Na Gorąco - ŚRODA

  • 04.04.2018, 17:00
  • Izabela Goryniak
Magazyn Reporterów Na Gorąco - ŚRODA
Kolejne miliony na drogi w powiecie sochaczewskim i rocznica bitwy partyzanckiej w Bronisławach to tematy dzisiejszego Magazynu.

Dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbyło się spotkanie, podczas którego wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera i Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wręczyli przedstawicielom mazowieckich samorządów promesy w ramach programu usuwania skutków klęsk żywiołowych. W jego ramach do kilkunastu gmin i powiatów trafi w sumie 24 i pół miliona złotych. W powiecie sochaczewskim zostanie wyremontowane prawie sześć i pół kilometra dróg, a wsparcie wyniesie 3 miliony 830 tysięcy złotych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Izabela Goryniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe