Magazyn Reporterów Na Gorąco - PIĄTEK

  • 16.03.2018, 17:00
  • Monika Figut
Magazyn Reporterów Na Gorąco - PIĄTEK
Trwa protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, korzystających z terapii w sochaczewskiej Poradni Aga, która nie otrzymała finansowania z NFZ. Ten i inne gorące tematy w dzisiejszym Magazynie Reporterów.

Dla nich to jakby odciąć tlen. Trwa protest rodziców dzieci uczęszczających na terapię w Poradni Rehabilitacji Neurologicznej Aga w Sochaczewie. NFZ nie przyznał finansowania placówce. Jeśli nie cofnie swojej decyzji, z dniem 1 kwietnia Aga nie będzie mogła prowadzić terapii dzieci. W dzisiejszym Magazynie Reporterów Na Gorąco zapraszamy również do wysłuchania dwóch ważnych zaproszeń: na konkurs "Wydajemy własną książkę" oraz na Artystyczne Kramnice. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Monika Figut

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe