Już w niedzielę odbędzie się premiera spektaklu “Ballada sąsiedzka”

  • 29.09.2017, 15:00 (aktualizacja 29.09.2017, 15:01)
  • Katarzyna Żakowska
Już w niedzielę odbędzie się  premiera spektaklu “Ballada sąsiedzka”
Teatr Radosnej Jesieni zaprasza na spektakl “Ballada sąsiedzka”! W przedstawieniu zajrzymy na jedno z typowych polskich podwórek, gdzie toczy się normalne, codzienne życie – rozmowy, ploteczki, bajeczki, prowokacje, docinki i inne sytuacje opowiedziane słowami Aleksandra Fredry oraz Teresy Zdanowicz.

Zapraszamy 1 października w niedziela o 16.00 do sali kameralnej Teresińskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny!

Teatr Radosnej Jesieni to najmłodsza grupa teatralna Teresińskiego Ośrodka Kultury (istnieje od stycznia 2017 roku) skupiająca seniorów należących do Klubu Seniora w Teresinie. Chcemy bawić się teatrem i innymi artystycznymi dziedzinami – ku radości widzów, jak również naszej własnej!

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu “Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My.

Katarzyna Żakowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe