Już jutro zapraszamy na wyjątkowy spacer do Żelazowej Woli

  • 12.09.2017, 15:00
  • Katarzyna Żakowska
Już jutro zapraszamy na wyjątkowy spacer do Żelazowej Woli
Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli zaprasza na wyjątkowy spacer po otaczającym go parku. Odbędzie się on 13 września, o godz. 14.30, a wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Czy potrafimy wyobrazić sobie piękny ogród lub park stworzony wyłącznie z roślin, a pozbawiony innych elementów? Przestrzeń ogrodowa składa się z rozmaitych przedmiotów i obiektów pełniących w niej funkcje zarówno dekoracyjne, jak i użytkowe. Elementy te można zaliczyć do reprezentujących różne dziedziny sztuki: architekturę, rzeźbę i muzykę. Tematem wiodącym spotkania będzie przenikanie się elementów sztuki w parku.

Spotkaniu z głównym architektem ds. parku w Żelazowej Woli, Anną Tarnawską, będzie towarzyszył komentarz dotyczący utworów muzycznych słyszanych podczas spaceru.

WSTĘP WOLNY

Rezerwacje: e-mail: [email protected]

tel. (+48 46) 863 33 00, (+48 46) 861 11 98

Katarzyna Żakowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe