Quo vadis Bzuro?

  • 03.08.2017, 21:26 (aktualizacja 03.08.2017, 21:39)
  • Tomasz Marciniak
Quo vadis Bzuro? Krzysztof
Wszystko wskazuje na to, że Bzura Sochaczew nie wystartuje w nowym sezonie w mazowieckiej IV lidze. Taką informację podała oficjalna strona klubu.

W środę podopieczni Juliusza Kruszankina rozegrali ostatni mecz kontrolny z Pelikanem II Łowicz. Jednak nie wynik (0:3) i przebieg okazał się najważniejszy. Dzień później jak grom z jasnego nieba, runęła wiadomość o bardzo dużym prawdopodobieństwie nie wystartowania zespołu seniorów w IV lidze w sezonie 2017/2018. Jak podaje oficjalna strona klubu bzurachodakow.pl "...Po meczu wszyscy zawodnicy zostali poinformowani o sytuacji w klubie. Ponieważ klub nie ma zabezpieczenia finansowego dla seniorów na rundę jesienną, to wszystko wskazuje, że Zarząd wycofa tę drużynę z tegorocznych rozgrywek czwartoligowych. Podobna sytuacja była już rok temu, jednak wtedy podjęto decyzję, że jeszcze spróbujemy powalczyć. Niestety bez dodatkowego wsparcia finansowego dla zespołu seniorów dalszy byt absolutnie nie jest możliwy". 

Czy to oznacza, że czwartoligowa drużyna nie zagra w nowym sezonie? Wszystko wskazuje, że tak. Rozgrywki ruszają 12 sierpnia. 

 

Tomasz Marciniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe