Wybrano liderów samorządowych na Mazowszu

  • 17.03.2017, 18:00
  • Paweł Pajka
Wybrano liderów samorządowych na Mazowszu

Kto na Mazowszu najlepiej zarządza swoim regionem? Na to pytanie odpowiedzi udzielono podczas konferencji poświęconej zrównoważonemu rozwojowi społeczno-gospodarczemu.  Na spotkaniu wręczono dyplomy dla liderów lokalnego rozwoju – o tym, co brano pod uwagę mówi marszałek województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rankingu na 3 miejscu  uplasował się Grodzisk Mazowiecki, Brwinów na 7.  W tym czasie  podwoił swoje dochody z 60 na 128 milionów złotych. Burmistrz Arkadiusz Kosiński zdradza, w jaki sposób udało się osiągnąć taki wynik

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dwoma wyróżnieniami może pochwalić się gmina Błonie – mówi burmistrz Zenon Reszka

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na samym podium znalazła się gmina Lesznowola. Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik  od prawie 20 lat daje przykład innym samorządowcom, jak dobrze zarządzać swoim regionem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencja odbyła się w Europejskim Centrum Matecznik w Otrębusach.

Paweł Pajka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe