Wybrali przedstawiciela

  • 25.01.2017, 17:27 (aktualizacja 25.01.2017, 17:40)
  • Tomasz Marciniak
Wybrali przedstawiciela Tomasz Marciniak
Mieczysław Głuchowski został wybrana na przedstawiciela Sochaczewskiej Rady Sportu do komisji konkursowej opiniującej złożone oferty z zakresu tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w gminie miasto Sochaczew w 2017 roku.

W środę w Kramnicach Miejskich obradowała po raz kolejny Sochaczewska Rada Sportu. Najpierw wybrała ona przedstawiciela  do komisji konkursowej opiniującej złożone oferty z zakresu tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w gminie miasto Sochaczew w 2017 roku. Został nim Mieczysław Głuchowski. Drugim zgłoszonym kandydatem był Andrzej Cichoński, ale otrzymał ona żadnego głosu. Następnie przystąpiono do zaopiniowania projektu stadionu przy ulicy Warszawskiej 80. Przedstawiona wizualizacja obiektu robi wrażenie. Przebudowa boiska głównego z trybunami i bieżnią  lekkoatletyczną, boisko ze sztuczną nawierzchnią, małe boisko trawiaste do treningów, a także korty tenisowe i nowe budynki klubowe. Wszystko odpowiednio nawodnione i oświetlone. Przedstawiciele SRS przyjęli ten projekt jednogłośnie. Teraz ratusz będzie szukał środków zewnętrznych na przebudowę obiektu przy ulicy Warszawskiej 80.

Całe spotkanie podsumował Marek Fergiński, przewodniczący Sochaczewskiej Rady Sportu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Marciniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe