×

Młodzieżowe zmagania piłkarskie

Młodzieżowe zmagania piłkarskie
Kolejne mecze ligowe rozegrały nasze piłkarskie drużyny młodzieżowe. Juniorzy Akademii Piłkarskiej Sochaczew zremisowali u siebie z Agrykolą Warszawa, a w tygodniu grający w lidze wojewódzkiej juniorzy Unii Iłów ponieśli kolejną porażkę, tym razem z Marcovią Marki.

Wojewódzka I Liga Juniorów Młodszych U-17 (rocznik 2001)

Unia Iłów - Marcovia Marki 0:2 (0:0)

Wojewódzka I Liga Juniorów A1 (U-19)
AP Sochaczew - Agrykola Warszawa 1:1 (1:0)

Bramka: Jan Wierzbicki
Skład: Jaskólski, Jeznach, M.Żakowski, Zakościelny, Wawrzyn, Kowalski, Tomczyk, P.Żakowski, Wojciechowski, Struzik, Wierzbicki
Ponadto: Brdeja, Kobierecki, Kubicki, Karczewski, Strycharski

Płocka I Liga Młodzików U-12 (rocznik 2006)
Królewscy Płock - AP Sochaczew 7:1 (3:0)

Bramka: Dominik Rokicki
Skład: Kacper Pisarek, Miłosz Kluczyk, Mateusz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Bartosz Dudek, Karol Narkintowicz, Kacper Kuczyński, Paweł Ziółkowski, Tomasz Tomczak Ponadto: Michał Pytkowski, Szymon Kantorski, Damian Tomala, Szymon Adamcewicz, Mateusz Wojda, Olek Siemieniec, Dominik Rokicki, Hubert Jasiński

Rocznik 2005

Piast Feliksów – Orzeł Kampinos 0:2 (0:0)

Bramki: Karol Rybko, Filip Szewczyk

Płocka II Liga D2 - rocznik 2006 (U-12)
Kasztelan Sierpc - Orkan 0:3 (0:2)

Bramki: Kacper Niegowski 2, Karol Adamczewski.

Orkan: Jan Firlej, Jakub Kołodziejczak, Piotr Michalak, Tobiasz Fabisiak, Jan Pawłowski, Karol Adamczewski, Bartłomiej Pawlik, Szymon Szczepaniak, Mateusz Skomiał, Kacper Niegowski, Szymon Dzikliński, Paweł Jaworski, Szymon Tomczak, Wojciech Szymański, Franciszek Dębkowski.

Płocka Orlen Liga U-11 (rocznik 2007)
FEA Gostynin - AP Sochaczew 0:8

Bramki: Bartosz Pszczółkowski - 2, Mateusz Wojda - 2, Olek Siemieniec, Kacper Kuczyński, Dominik Rokicki, Damian Tomala
 

Wisła I Płock - AP Sochaczew 1:3
Bramki: Bartosz Pszczółkowski - 2, Tomasz Tomczak
AP Sochaczew - Wisła I Płock 0:4
Skład: Kacper Pisarek, Wiktor Czepulaniec, Kacper Kuczyński, Olek Siemieniec, Bartosz Pszczółkowski, Damian Tomala, Karol Narkintowicz, Michał Pytkowski, Mateusz Wojda, Hubert Jasiński, Dominik Rokicki, Tomasz Tomczak

Rocznik 2009

Unia Boryszew - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2

Bramki: Szymon Jezierski 2, Bartosz Roróg, Mateusz Jaworski

Unia II Boryszew - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2:2

Bramki: Piotr Chruśliński, Michał Łukasik

 

 

 

Tomasz Marciniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe