Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 12:11
Reklama

WaluśKraksaKryzys promuje romantyczny styl życia. Sprawdź gdzie zagra WKK tej jesieni!

Po oficjalnym debiucie - płycie „Atak” z 2021 roku - WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka - piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu.
WaluśKraksaKryzys promuje romantyczny styl życia. Sprawdź gdzie zagra WKK tej jesieni!

Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym, między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu, Stay Wild i innych imprezach WaluśKraksaKryzys zawita do miasta, aby pograć materiał z ostatniego albumu zanim jeszcze nowy rok przyniesie nowe rzeczy. 

Nikt o sobie nie pisze tak pięknie, jak sam Waluś. Przeczytajcie poniższy list dotyczący “Trasy promującej romantyczny styl życia”:

Witam,
tu WaluśKraksaKryzys. Tę wiadomość kieruję do mediów w celu promowania trasy promującej romantyczny styl życia.
mam 26* lat, gram na gitarze, śpiewam, piszę, tworzę, marzę od lat 10 albo trochę dłużej.
Lubię dobre filmy, dobre książki, dobre jedzenie, sport i bardzo dobre filmy. 
Na co dzień skupiam się na tworzeniu podkładów muzycznych, pisaniu tekstów, okazjonalnie na fotomodelingu i dążeniu do szczęścia.
Niedawno odkryłem w sobie pierwiastek πr2 czyli: (pi-erwiastek romantyczny)(pi-erwiastek romantyczny) = pierwiastek romantyczny do kwadratu = dużo romantycznych idei.
szczęśliwie się składa, że nagrałem dwie płyty, które w mojej subiektywnej ocenie, emanują romantyzmem.
w wyniku intensywnego procesu autorefleksji dochodzę do wniosku, że trasa promująca romantyczny styl życia, to dobry pomysł i kto wie… może za 10 lat trasa promująca romantyczny styl życia w miastach:

Warszawa (1.10)
Ostrów Wielkopolski (14.10)
Poznań (15.10) 
Toruń (19.10) 
Gdańsk (20.10) 
Wrocław (22.10)
Opole (29.10) 
Kraków (6.11) 

przerodzi się w festiwal z trzema scenami i super sponsorami.
pozdrawiam super sponsorów.
Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji:
zapraszam na trasę promującą romantyczny styl życia

- WKK.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama