Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 02:28
Reklama

Piłkarskie szaleństwo w Julinek Park!

Już w ten weekend w Julinek Park (Leszczno k/Warszawy) żonglerka na mistrzowskim poziomie!
Piłkarskie szaleństwo w Julinek Park!

Żonglerka to niezwykle trudna sztuka - szczególnie, jeśli w grę wchodzą piłki do nogi. Aby wszystkie pozostały w powietrzu, potrzeba mistrza freestyle’u. Kiedy na scenę wchodzi Marek, widzowie nie mogą oderwać wzroku od jego niewiarygodnych popisów. Najpierw unosi się jedna piłka, później druga i trzecia… aż w końcu pięć piłek naraz nie dotyka ziemi!

Już w ten weekend w Julinek Park odwiedzający zetkną się z żonglerką na mistrzowskim poziomie w wykonaniu uczestnika 6. edycji Mam Talent, Marka Borna. To jedyny polski freestyler, który używa na scenie aż pięciu piłek jednocześnie! Widok zapiera dech w piersiach widzów, a po ich wyjściu z pokazu dziedzina football freestyle często zyskuje wielu nowych amatorów. To konkurencja wymagająca niezwykłej sprawności i koordynacji, która łączy w sobie żonglerkę i zaawansowane tricki piłkarskie. Podczas warsztatów freestyle’owych Marek zdradzi tajniki tego sportu.

Za piłkarskie emocje odpowiadać będą również młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej w Łomiankach, którzy rozegrają krótkie mecze piłki nożnej i zaprezentują przy tym prawdziwe sportowe oblicze tej popularnej gry. Widzowie będą mieli okazję podszlifować swoje umiejętności podczas specjalnych warsztatów – nauczą się m.in. grać w kręgle piłkarskie, strzelać na bramkę w wielkim stylu, pokonywać slalom z piłką czy rozgrywać mecze.

Cyrkowe atrakcje także nie pozwolą się nudzić – absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas pokazów akrobatyki powietrznej, gimnastyki na rozmaitych przyrządach czy żonglerki w pojedynkę i w parach. O rozrywkę widzów zadbają dodatkowo utalentowani fakirzy, którym żadne ostrza nie są w stanie wyrządzić krzywdy!

Dodatkowe atrakcje:

- warsztaty kreatywne z tworzenia pomponów do kibicowania

- warsztaty sportowe „Piłka w locie” i konkurs na króla strzelców

- animacja „Memory z piłkarzami w wersji XXL”

- mini disco z bubble show

Partnerem wydarzenia jest Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Łomianki.

 

HARMONOGRAM 11-12 CZERWCA

12:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA

13:00 – Pokaz oraz warsztaty z mistrzem freestyle’u Markiem Bornem – MAŁA SCENA

14:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

15:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA

16:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

17:30 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

18:30 – Pokaz dyplomowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

 

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama