Piłkarskie szaleństwo w Julinek Park!

  • 07.06.2022, 11:22
  • Łukasz Matusiak
Piłkarskie szaleństwo w Julinek Park!
Już w ten weekend w Julinek Park (Leszczno k/Warszawy) żonglerka na mistrzowskim poziomie!

Żonglerka to niezwykle trudna sztuka - szczególnie, jeśli w grę wchodzą piłki do nogi. Aby wszystkie pozostały w powietrzu, potrzeba mistrza freestyle’u. Kiedy na scenę wchodzi Marek, widzowie nie mogą oderwać wzroku od jego niewiarygodnych popisów. Najpierw unosi się jedna piłka, później druga i trzecia… aż w końcu pięć piłek naraz nie dotyka ziemi!

Już w ten weekend w Julinek Park odwiedzający zetkną się z żonglerką na mistrzowskim poziomie w wykonaniu uczestnika 6. edycji Mam Talent, Marka Borna. To jedyny polski freestyler, który używa na scenie aż pięciu piłek jednocześnie! Widok zapiera dech w piersiach widzów, a po ich wyjściu z pokazu dziedzina football freestyle często zyskuje wielu nowych amatorów. To konkurencja wymagająca niezwykłej sprawności i koordynacji, która łączy w sobie żonglerkę i zaawansowane tricki piłkarskie. Podczas warsztatów freestyle’owych Marek zdradzi tajniki tego sportu.

Za piłkarskie emocje odpowiadać będą również młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej w Łomiankach, którzy rozegrają krótkie mecze piłki nożnej i zaprezentują przy tym prawdziwe sportowe oblicze tej popularnej gry. Widzowie będą mieli okazję podszlifować swoje umiejętności podczas specjalnych warsztatów – nauczą się m.in. grać w kręgle piłkarskie, strzelać na bramkę w wielkim stylu, pokonywać slalom z piłką czy rozgrywać mecze.

Cyrkowe atrakcje także nie pozwolą się nudzić – absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas pokazów akrobatyki powietrznej, gimnastyki na rozmaitych przyrządach czy żonglerki w pojedynkę i w parach. O rozrywkę widzów zadbają dodatkowo utalentowani fakirzy, którym żadne ostrza nie są w stanie wyrządzić krzywdy!

Dodatkowe atrakcje:

- warsztaty kreatywne z tworzenia pomponów do kibicowania

- warsztaty sportowe „Piłka w locie” i konkurs na króla strzelców

- animacja „Memory z piłkarzami w wersji XXL”

- mini disco z bubble show

Partnerem wydarzenia jest Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Łomianki.

 

HARMONOGRAM 11-12 CZERWCA

12:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA

13:00 – Pokaz oraz warsztaty z mistrzem freestyle’u Markiem Bornem – MAŁA SCENA

14:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

15:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA

16:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

17:30 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

18:30 – Pokaz dyplomowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

 

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe