SPOTKANIE Z MUZYKĄ. Dwa koncerty jazzowe w Kinie Odeon

  • 06.06.2022, 12:08 (aktualizacja 06.06.2022, 12:29)
  • Łukasz Matusiak
SPOTKANIE Z MUZYKĄ. Dwa koncerty jazzowe w Kinie Odeon
Kino Odeon wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie zaprasza w poniedziałek (13.06) o godz. 14:50 i 15:45 na dwa koncerty jazzowe na żywo w ramach SPOTKAŃ Z MUZYKĄ.

Wydarzenie to pozwala obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, specyfikę instrumentów, podpatrywać grę muzyków, a nawet ruchy tancerzy, wreszcie – doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Koncerty mają charakter kameralny, trwają 45 min. Obok współpracujących z Filharmonią artystów występuje prelegent, który jest gospodarzem spotkań i przewodnikiem po świecie muzyki.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani oraz grupy szkolne. Od września Filharmonia Narodowa zagości w kinie ODEON na stałe.

14:50 - koncert dla dzieci (do 4 klasy szkoły podstawowej),
15:45 - koncert dla dla publiczności od 4 do 8 klasy szkoły podstawowej, LO i dorosłych.

Bilety do nabycia w kasie kina lub poprzez stronę internetową kinoodeon.vectorsoft.pl

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe