Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo! Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce!

  • 03.06.2022, 13:13
  • Łukasz Matusiak
Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo! Rusza seria…
Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.

W maju i w czerwcu 2023 w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i w Łodzi podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya z towarzyszeniem orkiestry. Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy loduVaiany: Skarbu oceanuPocahontasZaplątanychAladynaMulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.
 
Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o  dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych. Kierownikiem muzycznym i dyrygentem koncertów Disney Księżniczki jest Jan Stokłosa, który każdego wieczoru poprowadzi swoją Stokłosa Collective Orchestra.

 

Miasta i daty:
Kraków, Tauron Arena  5,6,7.05.2023
Katowice, Spodek 12,13,14.05.2023
Warszawa, Torwar 26,27,28.05.2023
Wrocław, Hala Stulecia 9,10,11.06.2023
Gdańsk, Ergo Arena 16,17,18.06.2023
Łódź, Atlas Arena 23,24,25.06.2023 

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem.

Bilety i więcej informacji dostępne na www.disneyksiezniczki.pl 

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe