AURA. i Mikołaj Macioszczyk i ich wspólna piosenka!

  • 24.05.2022, 09:20
  • Łukasz Matusiak
AURA. i Mikołaj Macioszczyk i ich wspólna piosenka!
"Czasami spotykamy odpowiednią osobę w nieodpowiednim czasie... czasami zapuka do naszego serca spóźniona o kilka lat. Śniliśmy o tym spotkaniu od dawna...i może powinno tak zostać?"

 Wokalistka AURA. zaprosiła do współpracy Mikołaja Macioszczyka, finalistę 11. edycji programu telewizyjnego "The Voice of Poland".

Singiel zwiastuje nadejście pierwszego mini albumu AURY., który wiosną doczeka się swojej premiery.

"Jeśli to sen" to opowieść pełna skrajnych emocji, niedopowiedzeń i zrywów serca. Utwór ma tak naprawę słodko-gorzki smak, w którym sen miesza się z rzeczywistością. Historia byłaby szczęśliwa gdyby nie fakt, że dzieli bohaterów mur nie do przejścia, bo skutki zburzenia go zniszczyłyby nie tylko tytułowy sen tych dwojga, ale i światy w których żyją. Bo miłość ma wiele twarzy. Bywa spełniona i szczęśliwa albo pełna burz i pisania wciąż nowych rozdziałów.

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe