Weekend cyrkowych żywiołów w Julinek Park!

  • 10.05.2022, 11:56
  • Łukasz Matusiak
Weekend cyrkowych żywiołów w Julinek Park!
Tym razem, wszyscy goście Julinek Park będą mogli przekonać się, jak ogromna siła drzemie w żywiołach!

Cztery najważniejsze żywioły świata to powietrze, woda, ogień i ziemia. Ziemia jest naszym domem, dlatego jest też uznawana za żywioł najbliższy człowiekowi – wiąże się przede wszystkim z siłą i zdrowiem. Woda pozornie wydaje się słaba, jednak gdy lepiej poznamy jej cenne moce, szybko zmienimy zdanie. Woda współpracuje z żywiołem ziemi i prowadzi walkę z żywiołem ognia, będąc symbolem naszego życia wewnętrznego. Z kolei żywioł ognia związany jest z przemianą, pasją, odwagą i temperamentem. Ostatnim z czterech żywiołów ziemi jest powietrze. Jest on wszechobecny, mimo to nie możemy go dotknąć ani zobaczyć. Kojarzy się głównie z wyobraźnią i intelektem.

„Siła Żywiołów” to wyjątkowe widowisko, które zostanie zaprezentowane przez Aerial Dance Studio już w ten weekend w Julinku. Podczas występu nie zabraknie zapierających dech w piersiach, powietrznych pokazach na rekwizytach aerialowych, takich jak m.in. trapez, koło, sześcian, szarfa wertykalna czy aerial tipi. O emocje na najwyższym poziomie zadbają artystki – Karolina Midura, Mariola Drzewek, Agnieszka Żukowska oraz Magdalena Sztencel.

W ten weekend odbędą się także:

  • pokaz aerialowy
  • warsztaty plastyczne
  • warsztaty sportowe
  • mini disco

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:
1. Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki po zielonym Kampinosie
2. Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos
3. Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla
4. Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Łukasz Matusiak

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe