Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 14:54
Reklama

Kampinoski Julinek Park zaprasza już 23 kwietnia. Oficjalna inauguracja sezonu letniego tydzień później

W sobotę (23 kwietnia) po zimowej przerwie, podwarszawski Julinek Park (Leszno k. Warszawy), ponownie powita swoich gości. Miejsce aktywnego, rodzinnego wypoczynku wciąż zmienia swoje oblicze, a w tym sezonie przygotowano dodatkową moc jakościowej rozrywki!
Kampinoski Julinek Park zaprasza już 23 kwietnia. Oficjalna inauguracja sezonu letniego tydzień później

Julinek Park to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na terenie dawnej bazy cyrkowej w samej otulinie Puszczy Kampinoskiej, ok. 30 km od Warszawy. Zaledwie krótka podróż wystarczy, żeby oderwać się od zgiełku metropolii i przenieść się w świat natury, ekologii oraz zieleni, połączony z beztroską zabawą dla osób w każdym wieku. Na obszarze prawie 30 ha dostępny jest szereg atrakcji, w tym m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, wesołe miasteczko, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Co więcej, jeszcze w tym sezonie na terenie Julinka uruchomiony zostanie Park Wodny pod gołym niebem! Będzie to pierwsze tego typu miejsce w okolicy, pozwalające na jakościowy wypoczynek tak blisko natury. Bez wątpienia będzie on dużym hitem także dla nieco starszych gości. Tymczasem, w ostatni weekend kwietnia po zimowej przerwie, Julinek Park po raz kolejny otworzy swoje podwoje dla dużych i małych poszukiwaczy przygód.

Pierwszy weekend za połowę ceny!

Pierwsze w tym roku spotkanie z Julinek Park, które odbędzie pod znakiem sztuki cyrkowej, zaplanowano na weekend przed majówką, czyli 23 oraz 24 kwietnia. Bilet jednodniowy na wydarzenie będzie można kupić o połowę taniej.

Niezwykle cieszymy się, że po kilku miesiącach przerwy znów spotkamy się z setkami rodzin w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe atrakcje spotkają się z ogromnym entuzjazmem wszystkich gości. W pierwszy weekend po zimowej przerwie, wrażenie z pewnością zrobi „BOOM!” czyli elektryzujący pokaz fireshow w konwencji koncertu rockowego. Nie zabraknie w nim pirotechniki, skoordynowanych wybuchów oraz najlepszej gitarowej muzyki. Wiele frajdy, przede wszystkim najmłodszym gościom, sprawi także szczudlarz przechadzający się po całym parku. To niejedyna atrakcja zaplanowana na pierwszy weekend – przekonuje Karina Jarecka, kierownik działu marketingu Julinek Park.

Wielka inauguracja sezonu, czyli majówka w Julinek Park

Sztuka cyrkowa w bajkowym klimacie – tak w kilku słowach można opisać wielkie otwarcie sezonu letniego, które zaplanowano na majówkę. Magiczna inauguracja potrwa aż cztery dni, a rozpocznie się już w sobotę 30 kwietnia br. – Oficjalne otwarcie sezonu w Julinku to dzień, na który z utęsknieniem czekamy podczas każdej zimowej przerwy. Tym razem Julinek Park zmieni się w prawdziwą krainę bajek. Żonglujący Aladyn czy podniebny taniec inspirowany Alicją w Krainie Czarów to zaledwie część wszystkich przygotowanych atrakcji. Oprócz zaplanowanych pokazów, na gości czekać będzie szereg zupełnie nowych atrakcji w tym dodatkowe 4 dmuchańce oraz 3 karuzele. Tydzień wcześniej oddane do użytku zostaną także tor tubingowy oraz trasa parku linowego dla młodszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie zostanie w pamięci naszych gości  na długo – mówi Karina Jarecka, kierownik działu marketingu Julinek Park.

W majówkę  na Dużej Arenie pojawią się najwięksi polscy artyści cyrkowi. O odpowiednią dawkę emocji, ognia, pirotechniki i abstrakcyjnego humoru, podczas swojego premierowego show, zadbają artyści Fundacji Sztukmistrze, którzy do współpracy zaprosili poznanych podczas swoich licznych tournée mistrzów tańca z ogniem oraz akrobatów. Wiele radości sprawią również żonglerskie pokazy w klimacie azjatyckim w wykonaniu Jakuba Długosza, wcielającego się w rolę bajkowego Aladyna. W programie znajdą się numery z maczugami, pochodniami żonglerskimi oraz kapeluszami. Magicznych odczuć nie zabraknie także przy występie finalistki programu Mam Talent! – Dominiki Krzymowskiej. Pokaz w wykorzystaniem rekwizytów powietrznych do pięknej muzyki znanej z bajki „Alicja w Krainie Czarów” z pewnością oczaruje niejednego widza. Artystka wcielająca się w postać Alicji wykona podczas występu na szarfie wiele kręceń, kontrolowanych spadków oraz przejść tanecznych, co spowoduje, że przedstawienie stanie się jeszcze bardziej dynamiczne i wciągające.

Sezon letni pełen atrakcji

Przez cały sezon w Julinku czekać będą także dobrze już znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. W parku działa również wypożyczalnia  nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe będą rodzinne wycieczki w samym sercu zielonej Puszczy Kampinoskiej. Ponadto, w restauracjach i licznych punktach gastronomicznych apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej oparte wyłącznie na ekologicznych i jakościowych produktach, a także lody rzemieślnicze. Tradycyjnie, w specjalnej strefie grillowej każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla. Na terenie parku niezmiennie znajduje się również obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Sprzedaż biletów online do Julinek Park rozpocznie się 19 kwietnia br. Do 24 kwietnia br. bilet jednodniowy na pierwszy weekend po przerwie zimowej będzie można kupić ze specjalną zniżką 50%. Kod rabatowy dotyczy biletów normalnych, ulgowych oraz rodzinnych. Dodatkowo, wszyscy goście, którzy pojawią się w Julinku w pierwszy weekend, uzyskają kod rabatowy uprawniający do jednorazowego zakupu biletów wstępu na sezon 2022 z rabatem 20% do wykorzystania przy zakupie online.

HARMONOGRAM – 23-24 KWIETNIA

12:00 – Pokaz ogniowy – Fundacja Sztukmistrze

13:30 – Warsztaty skręcania balonów

14:00 – BOOM! – Fundacja Sztukmistrze

15:00 – Warsztaty żonglerki – Łukasz Wójcik

15:30 – Warsztaty cyrkowe

16:00 – BOOM! – Fundacja Sztukmistrze

17:30 – BOOM! – Fundacja Sztukmistrze

HARMONOGRAM – 30 KWIETNIA – 3 MAJA

12:00 – Trailer ogniowy oraz prezentacja Artystów – Fundacja Sztukmistrze

13:00 – Żonglerskie popisy Aladyna – Jakub Długosz

14:00 – Cyrk ognia – „Szafa Show i Przyjaciele” – Fundacja Sztukmistrze

15:00 – Taniec w powietrzu – Dominika Krzymowska

16:00 – Aladyn w kapeluszu – Jakub Długosz

16:30 – Cyrk ognia – „Szafa Show i Przyjaciele” – Fundacja Sztukmistrze

17:00 – Cyrk ognia – „Szafa Show i Przyjaciele” – Fundacja Sztukmistrze


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama