Artur Konarski z Rady Społecznej ds. CPK gościem Radia Sochaczew

  • 12.01.2022, 15:14 (aktualizacja 12.01.2022, 20:15)
  • Redakcja
Artur Konarski z Rady Społecznej ds. CPK gościem Radia Sochaczew
Dziś naszym gościem był wiceprzewodniczący Rady Społecznej ds. CPK Artur Konarski. Rozmowa dotyczyła m.in. wykupu nieruchomości w ramach Programu Dobrowolnych Nabyć, który trwa od grudnia 2020 roku. Zdaniem Artura Konarskiego podpisano tylko 3 umowy. Dlaczego tak się dzieje? Właścicielom działek zaproponowano warunki, które są dla nich nie do przyjęcia. Jeśli sprzedadzą dotychczasowe gospodarstwa, będą musieli kupić ziemię, domy, żeby rozpocząć nowe życie. Ceny gruntów, nieruchomości w Polsce poszły w górę, tylko w gminach, które będą terenem inwestycji zostały zamrożone. To nie jedyne wątki, które pojawiają się w rozmowie z Grażyną Bolimowską-Gajdą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 13.01.2022, 17:01
Wywłaszczenie przede wszystkim nie jest szansą dla mieszkańców!!! To wywłaszczenie będą najbardziej poszkodowani, przymus sprzedaży własności po cenach runkowych to złodziejstwo.

Pozostałe