Szukamy partnera na portalu randkowym - na co zwracać uwagę?

  • 15.12.2021, 15:46 (aktualizacja 15.12.2021, 15:48)
Szukamy partnera na portalu randkowym - na co zwracać uwagę?
Liczba związków, które rozpoczęły się na portalach randkowych rośnie z każdym rokiem. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ rzeczywistość wirtualna z każdym rokiem staje się coraz istotniejsza, a dla niektórych jest równomierna z tą realną. Znalezienie partnera na portalu randkowym na pewno jest łatwiejsze niż w życiu, ale postanowiliśmy zająć się odrobinę innym zagadnieniem. Na co tak naprawdę warto zwracać uwagę przeglądając profile w takich miejscach? Każdy z nas ma przecież swoje preferencje, ale jak to powinno wyglądać? Aby się o tym dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Zwracaj uwagę na opis

Ta uwaga będzie dotyczyła odrobinę bardziej panów aniżeli pań. Wynika to z naturalnej różnicy polegającej na tym, że panowie często sugerują się zdjęciem, zamiast przeczytać parę zdań o kobiecie. To, że dana pani pozna pana i ma taką chęć, to jest oczywiste, ale warto wiedzieć co lubi, jakie ma pasje i oczekiwania od życia. Taka wiedza pomoże rozpocząć rozmowę, a przede wszystkim delikatnie odciągnie uwagę od aspektów fizycznych, chociaż nie będziemy ich deprecjonować. Czytanie opisów pozwala na wyrobienie sobie zdania o drugiej osobie. Jeżeli opis jest ciekawy, napisany w sposób poprawy, a zarazem taki, który powoduje uśmiech, to oznacza, że jak najbardziej warto zdecydować się na napisanie do takiej osoby. Pamiętaj również o tym, żeby samemu zadbać o parę zdań, które przedstawią cię w dobrym świetle, aczkolwiek nie nakłaniamy do pisania wierutnych bzdur.

Nie być nachalnym

To dosyć spory problem w przypadku portali randkowych. Niestety, zdarzają się przypadki bycia nachalnym, pomimo tego, że zostało się już odtrąconym. Nie zawsze osoba, która się tobie spodobała musi odwzajemnić takie uczucie. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że na portalach randkowych jest tak ogromna ilość osób, że za chwilę znajdzie się ktoś, kto będzie dla ciebie odpowiedni. Taktyka na zasadzie "poznam Pana" https://www.mydwoje.pl/panowie-dla-pan-online może być skuteczna, bo zarazem w tym będzie zawarta pewna tajemniczość, a jest ona pociągająca, jak również sprawi, że gro panów do takiej kobiety szybko się odezwie. Relacje internetowe mają to do siebie, że bywają chwiejne, więc często po etapie fascynacji przychodzi pewna rutyna i niestety obiekty zainteresowań się zmieniają. Warto zatem działać w miarę sprawnie, by nie stać się "trybikiem" w całej tej machinie.

Nie kreuj się na kogoś, kim nie jesteś

Internet jest w stanie wybaczyć wszystko. Tutaj można przyjąć jakąkolwiek maskę chcemy - możemy stać się bogaczem, a nawet i kimś więcej. Na pewno podnosi to samoocenę, ale jednak nie polecamy tego ze względu na bardzo prosty powód - spotkanie weryfikuje wszystko. Co z tego, że będziesz podawać się za kogoś, kim nie jesteś, jak w rzeczywistości druga strona szybko przeczyta twoje zamiary? Stracisz tylko czas, który mógłbyś przeznaczyć na stworzenie najlepszej wersji samego siebie. Świat internetowy wiąże się z pewną gonitwą i szpanem, natomiast trzeba cały czas mieć z tyłu głowy najistotniejszy cel, czyli poznanie drugiej osoby. Uczciwość wymaga tego, by podawać o sobie prawdziwe informacje.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe