Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 06:40
Reklama

Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album!

Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w 20 miastach. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek!
Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album!

Trasa rozpocznie się pod koniec lutego i potrwa dwa miesiące. Bilety na wszystkie wydarzenia trafią do sprzedaży 18 listopada o godzinie 12:00. 

Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku żegnając album "Niemożliwe". Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi. 

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album "Mogło być nic" - część II

23.02 - Wrocław - A2

26.02 - Warszawa - Palladium

27.02 - Łódź - Wytwórnia

03.03 - Kraków - Klub Studio

05.03 - Opole - Filharmonia Opolska

09.03 - Radom - Radomska Orkiestra Kameralna

10.03 - Kielce - Kieleckie Centrum Kultury

12.03 - Bielsko Biała - Klub Klimat

13.03 - Katowice - MCK

17.03 - Poznań - Sala Ziemi

18.03 - Bydgoszcz - Fabryka Lloyda

19.03 - Gdańsk - Stary Maneż

27.03 - Chełm - Chełmski Dom Kultury

28.03 - Rzeszów - Filharmonia Podkarpacka

29.03 - Lublin - CSK

02.04 - Szczecin - Filharmonia im. M. Karłowicza

12.04 - Białystok - Opera i Filharmonia Podlaska

13.04 - Suwałki - Suwalski Ośrodek Kultury

21.04 - Toruń - CKK Jordanki

23.04 - Olsztyn - Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Bilety na poszczególne koncerty można kupić pod tym adresem.

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. "Niemożliwe" z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło "Mogło być nic" zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. 

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu "jednego przeboju" – wszystkie następne produkcje ('Niemożliwe", "Wodymidaj", "Wzięli zamknęli mi klub", "Mogło być nic", "Buka") zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open'er Festival, Spring Break Festival czy Pol'and'rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol'and'Rock Festival.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Miłość, wojna i śmierć Miłość, wojna i śmierć "Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu" - powieść z bogatym tłem historycznym to dla autora, nie będącego historykiem, duże wyzwanie - mówi Elżbieta Jodko-Kula. Autorka scenariuszy przedstawień, oraz powieści dla dzieci i młodzieży, Pisze też książki dla dorosłych. Wydawnictwo Szara Godzina opublikowało jej powieść obyczajową "Zdrady i powroty", a Wydawnictwo Prószyński Media książki opowiadające o mniej znanych fragmentach biografii dwóch kobiet, bliskich sercu Marszałka Józefa Piłsudskiego - "Maria Piłsudska. Zapomniana żona", oraz "Ostatnia miłość Marszałka. Eugenia Lewicka. Potem był „Czas niezapomnianych”. A najnowsza powieść to „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” Elżbieta Jodko-Kula. Autorka jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży, oraz teksty dramaturgiczne wydane w dwóch zbiorach scenariuszy przedstawień dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia lub nagrody w ogólnopolskich konkursach. Jedna z nagrodzonych sztuk pt. "Perły szczęścia nie dają" została adaptowana i zaprezentowana widzom teatru telewizji. Sztuka "Zapis" została zrealizowana przez Teatr Animacji w Poznaniu. W 2014 r. ukazała się powieść dla dorosłych zatytułowana "Zdrady i powroty". Dziś o powieści z bogatym tłem historycznym. Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze widziane. Uciekinierzy i przesiedleńcy przez lata nie mogli odwiedzać rodzinnych ziem i wielu z nich do końca życia nie ujrzało opuszczonych w pośpiechu chat, domów i dworów. Powieść „Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu” opisuje historię przyjaźni trzech młodych mężczyzn, z pokolenia Kolumbów. Burzliwe dzieje dawnych Kresów stają się tłem i kanwą historii ich rodzin. W sielski obraz terenów, gdzie wielonarodowościowa ludność żyła we względnej harmonii, wkroczyła polityka i zmieniła wszystko. Przez lata zgodnie żyjący sąsiedzi poddani intensywnym działaniom agitatorów stali się dla siebie wrogami. Na przykładzie jednostkowych historii ludzkich pokazane są przemiany, które zaważyły na życiu setek tysięcy Polaków z Wileńszczyzny. Fakt, że część bohaterów to postacie autentyczne, uwiarygodnia opowieść. Na historię narodu składają się losy wszystkich jego dzieci i każdemu z nich należy się pamięć.Data dodania artykułu: 24.03.2024 12:42
Reklama
Reklama
Reklama