Blue Jay Bird

  • 24.09.2021, 12:06
  • Paweł Skumiał
Blue Jay Bird
Blue Jay Bird - projekt, którego założycielem jest Jay Nowakowski, wokalista i gitarzysta współpracujący z takimi artystami jak: Grzegorz Wilk, Tomasz Karolak, Mattia Rosinski, Zosia Nowakowska, Echo i innymi.

Blue Jay Bird swój początek miał na Majorce, gdzie z morzem w tle powstał pierwszy utwór "Silent Prayer". Teraz z pełniejszym repertuarem uzupełnionym o utwory będące inspiracją dla całej twórczości, zespół rozpoczyna koncerty po całej Polsce. Na perkusji Adam Grzelak, na basie Piotr Pawęska. Zespół koncertuje w tym składzie od niespełna roku, ale muzycy współpracują ze sobą w różnych zespołach od wielu lat. Teraz w związku z pandemią w końcu znalazł się czas na autorskie utwory i przejęcie steru we własne ręce.

W lutym zespół zjawił się w studiu nagraniowym „Chróst”, gdzie nagrał swój pierwszy singiel – „Further Away”, którego premiera odbędzie się 24 września 2021 roku o godz. 12:00

 

Mimo krótkiego stażu i niesprzyjających warunków epidemiologicznych 😉, zespół zagrał już kilka koncertów, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Poniżej link do koncertu w klubie kontrast w Sochaczewie:

 

Paweł Skumiał

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe