Rafał Brzozowski śpiewa „Głośniej" o miłości.

  • 26.07.2021, 15:48
  • Piotr Stojowski
Rafał Brzozowski śpiewa „Głośniej" o miłości. okładka
Najnowszy singiel Rafała może zaskoczyć tytułem. „Głośniej" nastraja optymistycznie, ale daje też przestrzeń na refleksje na temat najważniejszych spraw w życiu. Rafał Brzozowski powraca do brzmień, do których przyzwyczaił swoich fanów. Nowy singiel „Głośniej" artysta stworzył z muzykami, z którymi współpracuje od lat - Przemysławem Pukiem i Wojciechem Byrskim. To nostalgiczny utwór, z tekstem refleksyjnym, ale o pozytywnym przesłaniu.

Rafał opowiedział nam o „Głośniej":

„Głośniej" to moja najnowsza piosenka, która powstała przy współpracy ze sprawdzonymi twórcami: Przemkiem Pukiem i Wojtkiem Byrskim. Muzycznie, wracam do brzmienia, do którego przyzwyczaiłem słuchaczy. Jest nostalgicznie, ale z dużą nutą optymizmu. Singiel – chociaż ma tytuł „Głośniej" - trochę mnie wycisza, daje przestrzeń na refleksje. To tekst, który myślę, że jest bliski każdemu z nas. Coraz częściej łapiemy się na tym, że biegniemy za szybko: za sukcesem, za dobrami materialnymi, tracąc z oczu to, co najważniejsze: miłość i marzenia. W tym pędzie oddalamy się bardzo od siebie, zapominając o tym, że często nie cel, a przebyta droga ma znaczenie. I o tym śpiewam: „Sięgamy chmur i lecimy w dół. Za szybko, za szybko...". Uważam, że warto w tej gonitwie przez życie zwolnić, wziąć za rękę bliską osobę, z którą można tworzyć i dzielić wspomnienia. I o tym chcę śpiewać jak najgłośniej!

 

Piotr Stojowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe