Zapowiedz horroru

  • 22.07.2021, 08:25
  • Grażyna Bolimowska-Gajda
Zapowiedz horroru materiały prasowe
Już 11 sierpnia wszyscy miłośnicy thrillerów, będą mogli się przekonać co takiego kryje w sobie "Nie chcesz wiedzieć" Bartosza Szczygielskiego, że pierwsi czytelnicy mówią o tej książce: "nieoczywista", "diabelnie inteligentna", "hipnotyzująca", z "oszałamiającym zakończeniem".

To thriller inny niż wszystkie. O ciekawej konstrukcji, nieszablonowych rozwiązaniach fabularnych i z finałem, który sprawia, że o lekturze myśli się jeszcze długo po przeczytaniu ostatnich stron.

Dla Agaty przeszłość nie istnieje. Za to przyszłość nie ma przed nią tajemnic. Spogląda w karty i widzi w nich to, co może się wydarzyć. Każdą drogę, każdą ścieżkę. I wie, która z nich oznacza niebezpieczeństwo. Przynajmniej tak uważała do tego feralnego dnia, kiedy zwykły seans przerwała tragedia. Teraz, kiedy wróżka zamyka oczy, widzi tylko krew.

Coś, co wcześniej uważała za dar, stało się przekleństwem. Jej życie zamieniło się w desperacką ucieczkę przed nieuchronnym fatum. Osaczona przez śmierć, policję, dziennikarzy i tropiącego ją mordercę Agata próbuje odkryć w swojej przeszłości coś, co przesądziło o jej losie – i dlaczego musi zginąć.

Grażyna Bolimowska-Gajda

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe